SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8724
Z całym szacunkiem, ale wolałbym już kupić tego muscle testa albo inny sprzęt, bo po tym straciłem pewną część szacunku dla Roberta jeśli można to wyrazić w ten sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no faktycznie, lipy nie ma. Jest jedno wielkie bagno. Zj**al temat i tyle niech leci sie glaskac na macie z innymi, pewnie mu brakuje na chleb.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Mam nadzieję że z kim by nie walczył to dostanie solidny oklep, naprawdę mocno kibicuje jego przeciwnikowi choć tak naprawdę nie wiem kto nim będzie ale już czuje że go lubie ;p Za niedługo na gali będą walczyć Borek, Kołtoń, Szaranowicz, Szpakowski, Małysz... Parodia !! Wychodzi na to że wystarczy poudawać przygłupa i już się jest zawodnikiem MMA - aha fajnie... Liczę że po tej walce razem z Michałem pożegnają się już z Polską bo przynosi to nam tylko wstyd, nie no w ostatecznosci na wakacje mogą przyjechać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Na galach teraz mma nie jest prezentowane jako sport, tylko klepanie sie dla kasy po czym widac jakich zawodnikow wypuszczaja. Ale chvj z tym. Teraz to i ja jestem za tym zeby Robert dostal pare razy porzadne wp****** i sie wycofal, lepiej zeby sie kontuzji nabawil i wogole nie pokazywal bo w sumie z szanowanego czlowieka robi sie przyglup podobny do najmana.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8724
Znając życie będzie reaktywacja Najmana i wielki rewanż który znowu wygra Robert.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
Ludzie, ale zawistni jesteście... Przecież nikt nie musi go oglądać, nie podoba się wam te "show" to włączcie co innego.

ktoś tam kontuzji życzy Robertowi - no poj**..o do reszty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
"To nie jest mój sport"... Jak Ch**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
valdivaldi nawet w rewanżu z Najmanem prosił bym Boga żeby wspomógł tego biednego Marcina i żeby Najman sprawił mu tak łomot żeby .... aj nawet kończyć nie będę. Skebson nie będę przełączał podczas gali i tracił przyjemność z oglądania chce przygłup pajacować to do zoo albo cyrku a nie wpieprzać się do MMA o czym pojęcia nie ma. Kulturysta z niego żaden, właściwie to bajceps i pustka w głowie a mimo to się wszyscy na jego widok spuszczają - to dobitnie świadczy o głupocie polaków. Jak dla mnie niech jedzie do tego swojego USA czy Litwy tyle że tam jest nikim...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
skebson jak ci cos nie pasuje to idz do świetego mikolaja. Ja wyrażam swoje zdanie i uwierz że mam głeboko w .. co ty czy inni o tym myślą. Dla mnie to parodia, jego życie z tego co widać i jego kariera turla sie na kłamstwie, promujac mega wyj**iste wyj**ane rozp*****lajace bajce suple jak i mowiac na ringu ze nie bedzie wiecej walczyl. Ale zreszta, nie ma co sie dziwic ^^. Kiedyś był autorytetem do naśladowania teraz jest zwyklym burakiem.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedy powiedzial w ringu ze nie bedzie nigdy walczyl? Macie filmik czy cos?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Roberta i Michala (revenge)

Następny temat

Muscle Test- zamiennik PROŚBA O DORADZENIE

WHEY premium