SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Skebson tylko Ci piłkarze w odróżeniu od Koksa trenują, Ci aktorzy też a Koksu tak sobie przyjdzie bez treningu porozbija arbuzy zrobi z siebie downa i zbierze kasę. Nie wiem czy zarabiają adekwatnie czy nie adekwatnie ale coś robią, a Koksu chce hajs za piękne oczy, głupawy akcent.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
*Kult - Chyba, że szukasz pracy i zasiłek to chwilowa sprawa. Jak całe życie chcesz być na zasiłku to dla mnie jest to upokorzenie, ale nie dyskutujmy na ten temat, bo zrobi się bajzel.
* Masone, ale jeżeli to mu sprawia przyjemność? Nie chcialbys dostawac kase, za to co lubisz robić? Ja bym dziekowal stworcy!

Robert też trenuje na silowni wiele lat, dzięki temu oraz w polączeniu z jego filmami - dostał propozycje na walke i ma swoje 5 minut.

Zmieniony przez - Skebson w dniu 2012-06-04 20:47:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie upokorzeniem jest placenie podatku dochodowego, karanie za to ze pracuje i zarabia, a jak wiecej pracuje i ciezej to wiecej podatku. Odbieram to co mi ukradlo panstwo i dobrze sie z tym czuje, oni mnie okradali latami, teraz ja odbieram co mi sie prawnie nalezy, nie czyt okradam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Przyjemność sprawia mu robienie z siebie błazna ? Jeśli tak to proszę bardzo ale w cyrku... A jeśli chodzi o MMA to też przeszkód nie widzę kończy z kulturystką, bierze się za to porządnie treningi itp i jeszcze bd mu kibicował. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeciez jest w cyrku, POlskie MMA to przeciez cyrk dziwolagow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
upokorzenie? ;d on sobie siedzi na zasilku i ma w dvpie wszystko za ty zap*****lasz i wezmiesz tyle co on za 2 tyg. ^^. Kazdy reaguje inaczej, co do pudziana moze jest sprzedajna, zrobil wszystko co mogl w strongmanach zrobil naprawde zaj**iscie duzo, pozniej zaczal sie bawic, bo wczesniej juz osiagnal wszystko. Teraz poszedl w MMa i sie nie obija, nie p******i od rzeczy i kopie kaktusy tylko ostro trenuje. Tobie sie wydaje ze Bruneika polakow postrzega jako zaj**isty narod? , nie on polske i polakow postrzega jako dostarczycieli kasy, bo wiecej latwowiernych idiotow nigdzie nie znajdzie.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
gienus12 - ostatnie 2 zdania wręcz z ust mi wyjąłeś 100 % racji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pudzian nigdy nie wygral AC wiec nie zrobil wszystkiego, a szkoda, bo chcialem aby wygral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
*Masone - Robert może robić co chce. To jego życie i nie powinno Cie to interesować. Może uprawiać Body Building, MMa, a w wolnych chwilach tańczyć z Gwiazdami.

Kim ty jesteś, by go oceniać? "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". - zapamiętaj to. Gdyby każdy sluchał takich hejtów, to nic by nie osiągnął. Koleś się ustawi i gitara. Nie kradł, nie oszukiwal - zapracowal sobie na to. I tyle, ja kończe temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robo wykorzstuje swoje 5 min, jak jest tlum idiotow ktorzy za to placa to robi co musi robic, honor i takie tam ida na potem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Roberta i Michala (revenge)

Następny temat

Muscle Test- zamiennik PROŚBA O DORADZENIE

WHEY premium