SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowe radio koksu # 70

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1071
Czlowieku dorosnij, obudz sie, otrzasnij, nie wiem co Ci napisac.
Robisz na tym radio koksu szopke dla malolatow, ktorzy lykaja wszystko, co sie im nakreci, obrazajac przy tym np. Najmana itd. robisz z siebie pajaca, a tutaj na forum sie pienisz o to, ze Ci ktos prawde pisze ? Co za czlowiek. Paryżanka. Dorosly chlop, a zachowanie gimbusa. Ozdoba z Toba pojechal i mial w 200% racje, ten gosc do ktorego teraz miales waty, tez mial racje, Wasze notowania leca na leb na szyje, jzu nei wiecie za co sie lapac, konczcie ta szopke i oszczedzcie sobie wstydu, bo zal an to patrzec ... Celebryci za 5 zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
A gdyby Babcia miała wąsy to by była Dziadkiem. Zapewne zszycie łuku było na tyle ważne aby opuszczać konferencję. Boże co za dwa młotki ciężko się przyznać że Robert jeszcze tydzień odsapywał po walce ? O ile Robertowi bicie serca chyba wróciło do normy o tyle Koniowalski dalej chyba lata z pampersem na głowie. Koleś jest żałosny na maxa ! Jak za Ozdobą nie przepadam tak prawdę miał mówiąc że Michałek wysłał by Koksowi bąka z dupy byle tylko tą krzywą twarz przed kamerą pokazać. A najlepsze z tego wszystkiego jest to że on naprawdę myśli że ludzie go lubią, że jest śmieszny itp. Normalnie Marcin Najman JUNIOR. Robert dobra rada dla Ciebie - kopnij tą pieluchę z gównem zdala od siebie bo śmierdzi coraz mocniej i ty na tym tracisz, klaun wiezie się tylko na twojej popularności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Viejo nie wybieraj kumpli Robertowi

Jego sprawa z kim sie zadaje i generalnie jest taka zasada jak ci sie cos nie podoba to tego nie ogladzasz

prosciej sie nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
i co teraz każde nowe radio będze miało swój temat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
rm_125
i co teraz każde nowe radio będze miało swój temat ?



Podziekuj i nie pyskuj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
za co mam dziękować?
Widziałem 30 minut po opublikowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
ach ta mlodosc :P Ja juz nie mam takiego refleksu Bracie! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
wystarczy mieć suba na YT i pejsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
haha COFAM SUBA;) Jasne ze mam chociaz z kazdym odcinkiem zastanawiam sie po co bo to juz sie zrobilo tak wtorne ze az meczace HAHA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Viejo
A gdyby Babcia miała wąsy to by była Dziadkiem. Zapewne zszycie łuku było na tyle ważne aby opuszczać konferencję. Boże co za dwa młotki ciężko się przyznać że Robert jeszcze tydzień odsapywał po walce ? O ile Robertowi bicie serca chyba wróciło do normy o tyle Koniowalski dalej chyba lata z pampersem na głowie. Koleś jest żałosny na maxa ! Jak za Ozdobą nie przepadam tak prawdę miał mówiąc że Michałek wysłał by Koksowi bąka z dupy byle tylko tą krzywą twarz przed kamerą pokazać. A najlepsze z tego wszystkiego jest to że on naprawdę myśli że ludzie go lubią, że jest śmieszny itp. Normalnie Marcin Najman JUNIOR. Robert dobra rada dla Ciebie - kopnij tą pieluchę z gównem zdala od siebie bo śmierdzi coraz mocniej i ty na tym tracisz, klaun wiezie się tylko na twojej popularności.


Sluchaj z takimi tekscikami obrazajacymi nie tutaj prosze chcesz cos mi przekazac to nie w ten sposob ok. Nie wiem jaki masz problem ale widze wiedz ze to co o mnie mowisz i sadzisz nie moj problem tylko Twoj. wiec albo nie pisz lub zapodac cos bez obrazy.

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
Michale od kiedy ty taki wrażliwy co ? Szkoda że ty tego co mówisz na Radio Koksu nie przekazujesz niektórym prosto w oczy. Pojedź sobie po Najmanie stojąc na przeciw niego co ? Dupa nie pojedziesz bo w hotelu przechodzącą obok Ozdoby spuszczałeś wzrok, nie mówiąc że jak chciałeś się ze swoim pampersem na konferencji popisać to po wręczeniu szybko uciekałeś za Roberta a jak ci go założył na łeb byłeś bezradny jak baranek. Jeśli cię uraziłem jakimś moim słowem to szczerze przepraszam ale nie mogę wyjść z podziwu że ty osoba która każdemu powtarza na Radiu że za bardzo bierze słowa do siebie nagle przejąłeś się paroma zdaniami jakiegoś tam usera na SFD które na dodatek były wypowiedziane w formie żartu ;) Gdzie twoje amerykańskie poczucie humoru ? Wiesz w sumie to mi Cię troche żal, kumpli Robertowi nie wybieram daję tylko dobrą radę bo Koksa lubię i szanuję i wiem że spoko z niego gość tylko ta pijawka niepotrzebnie go nakręca. Dobra co miałem powiedzieć powiedziałem, wyraziłem swoje zd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką kreatynę wybrać ???

Następny temat

muscle test + clen

WHEY premium