SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
skebson peirdolisz od rzeczy ;d. Tak teraz nikt nie bedzie zawodnikiem mma, teraz będą tancerze mma .
Jak possible napisal, na scenie kulturystycznej troche zrobil i pokonal wielu dobrych zawodnikow. Ale cóż sitko z litwinskiego mozgu sie zrobilo.. Kult wydaje mi sie ze w 10 moglby sie zalapac, ma 32 lata jezeli dobrze pamietam, sa od niego starsi ale oni sie poswiecili calkowicie, taki przykladowo Dexter Jacson ktory juz jest po 40. Nie wiem, moze Robertowi szkoda zdrowia?

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Moze szkoda zdrowia (), a moze mu sie zmienilo myslenie i stwierdil, ze na pajacowaniu wyjdzie lepiej niz na BB. Bo trzeba wlozyc mniej wysilku, a hajsu masz pelna kieszen

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Possible masz rację, coś w kulturystyce tam jednak osiągnął chyba za dużo emocji i z tym żadnym przesadziłem jednak zawsze pisałem że jako kulturysta miałem do niego szacunek robił to co kochał wiadać było w nim pasje i jak sam piszesz coś tam osiągał, wiadomo ile wyrzeczeń go to kosztowało. A teraz pokazuje gołą dupe do TV za przeproszeniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
*Masone - Robert nie występuje w publicznej - tylko komercyjnej, więc jak nie masz pojęcia to nie odzywaj się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731795
"Possible - czy uwazasz ze mial by kiedys szanse byc w top 10 Mr O ? Jak by trenowal oczywiscie?"

Tak, mysle ze moglby sie tam kiedys znalezc. Skoro ostatnio taki Curry byl osmy... czasami sie dziwne rzeczy dzieja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Skebson czytanie ze zrozumieniem leży, poćwicz, wróć i popiszemy bo na tą chwilę szkoda mojego czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko wiesz ze na pajacowaniu nie nabije puntkow u sedziow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731795
No oczywiscie ze tak,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli lipa panie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
*Masone - jeżeli nie masz pojęcia o czym piszesz - to nie pisz. Nie płacisz podatków za telewizję komercyjną, więc wtopa. A odnośnie Gienka - Pudzianowski też jest sprzedajną dziwką, bo tanczyl, spiewal, był strongmanem, teraz bawi sie w MMA? Możesz być dobrym robolem, ale zdecydujsz się zmienic prace - to też będziesz mówil, ze jestes sprzedajny, bo poszedles za kase. Koleś się bawi dobrze, dostaje kasę i ma wywalone, bo nie musi zapied..ać na budowie za 2 tysia, jak większość w Polsce tylko za zabawę zgarnia niezłą kasę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Roberta i Michala (revenge)

Następny temat

Muscle Test- zamiennik PROŚBA O DORADZENIE

WHEY premium