SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po kase, przeciez to wiesz. Zawodnikiem nigdy nie bedzie, ale moze walczyc POlskie mma rules
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
To tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że trzeba tępić :D :D :D !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Oj tam, aj tam .. Wracaj nie p******, wezmiemy kije i kamienie i ruszymy na wiejska zrobic rewolucje

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To dawaj czasu, on na to leje cieplym moczem jak POlitycy to samo, ale o rewolcie zapomnij, nie tedy droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731795
Niech sobie robi co chce. I nie wiem po co ten caly jad...
Interesowalem sie Burneika tylko i wylacznie w kontekscie kulturystyki, obejrzalem moze jeden lub dwa jego filmiki z tych starszych. stwierdzilem ze to nie dla mnie, nie moja bajka ten typ zgrywek. I nie ogldam ani nie slucham niczego co z nim zwiazane, poza scena kulturystyczna. A ze ta ( scena bb ) juz sie skonczyla to przestal mnie intereowac. Chociaz jeszcze nie tak dawno, powiem szczerze, kibicowalem Najmanowi w tej farsie zwanej walka, poniewaz myslalem ze Marcin wybije z glowy takie wystepy Burneice i ten wroci do rywalizacji bb. Jednak Marcinek okazal sie po raz kolejny nieudacznikiem. Trudno, Burneika juz zapewne nie powroci na scene bb, wiec nie interesuje mnie on juz zupelnie. I nie zgodze sie z opiniami ze Litwin byl kiepskim kulturysta ( "zadnym" - jak to ktos okreslil) Wygral NPC Nationals w 2010, wygral swoja wage i overall pokonujac bardzo dobrych zawodnikow. Co nie jest latwe. W swoim debiucie na NYP zajal 5 miejsce, gdzie rowniez pokonal min. Kefalianosa czy Jasona Huha, i innych dobrych zawodnikow. To tez nie byloby latwe dla "zadnego" zawodnika. Smieszy mnie tez troche porownywanie go do scislej czolowki ( Kai Greene)
Burneika i inni jemu podobni to tlo na secenie bb dla tej wlasnie czolowki. I naprawde Niezwykle rzadko z tego tla ktos sie wybije. Burneika nie byl tym typem aby tego dokonac, to widac bylo na pierwsz rzut oka. Jednak mogl zajmowac przyzwoite miejsca w mniejszch konkursach w sezonie. A nawet mogl niektore wygrac. Ale...
Jego wybor. Ma jakas tam swoja publike w tych zgrywach, chce dalej ciagnac ten cyrk - ok, niech sobie to robi. Jego sprawa i tej publiki.

Zmieniony przez - Possible w dniu 2012-06-04 20:21:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
kult tym bardziej takie mendy szmacące się dla hajsu trzeba tępić. Jeśli nie będziemy ich tępić tylko każdy stwierdzi róbta co chceta to tej kraj nigdy nie wyjdzie na prostą.

A w Polsce zamiast takich przygłupów żerujących tępić to się im jeszcze osobne działy zakłada i honoruje niczym bóstwo


Dawno takich głupot nie słyszałem haha. Człowieku, zazdrość Cie żżera.
Na kim on żeruje ?
- żerować - 2. wykorzystywać kogoś lub sytuację; być na czyimś utrzymaniu; pasożytować. Kogo on wykorzystuje? Ludzie chcą go oglądać - to będą walki.

Szmaci się dla kasy? To jest jego praca - sam byś to robił, tylko w życiu pewnie Ci się nie ułoży jak jemu i będziesz hejtował - typowo polskie zachowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Possible - czy uwazasz ze mial by kiedys szanse byc w top 10 Mr O ? Jak by trenowal oczywiscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Possible - Czemu Cie smieszy porownywanie go do Kaia ? Przeciez na tym polega BB. Na ocenie zawodnikow, kto jak wyglada.

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Skebson żadna zazdrość tylko zdrowy rozsądek który nie każdemu dopisuje... Jak byś był choć ciut kumaty to zczaił byś z czyich pieniędzy TV opłaca tych wszystkich przygłupów w tym Roberta, definicji prosto z zeszytu z gimnazjum przepisywać nie musisz. Nie pisz co bym robił to tego nie wiesz, nie wiesz o mnie nic, jeśli dla ciebie szmacenie się dla kasy jest normalną pracą to świadczy to tylko o tobie... i to nie najlepiej... Ale co tu porównywać g**** do twarogu. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
To czy mialby jakies szanse czy nie, to wiesz .. probowac zawsze mozna. Akurat zawzietosc i dazenie do celu to pozytyw

NO PAIN, NO GAIN

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Roberta i Michala (revenge)

Następny temat

Muscle Test- zamiennik PROŚBA O DORADZENIE

WHEY premium