SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
wiec kilka slow Calosc podsumujemy w poniedzialek 21:00 na Radio Koksu . bedzie ostro :) rozwiejemy mysle wiele watpliwosci co do walki itp. Powiem jedno "ciekawie" zaczyna sie robic........

Zmieniony przez - Vegas Michael w dniu 2012-06-05 21:22:51

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Ogólnie oglądałem Koksa zawsze na youtube i jak dla mnie powinien zająć się kulturystyką tym co mu najelpiej wychodzi a nie pchać się tam gdzie nie powinien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
On sie bedzie zajmowal czym chce, w dupie ma co ludzie mowia, i za to ma plusa. Robi tak aby jemu bylo dobrze nie Wam, kasa sie liczy, a idiotow zawsze bedzie duzo do oklaskow, wiec looz, kazdy sie nasyci, plebs i szlachta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Moje zdanie jak ma cwiczyc mma z kulturystyka nie ma sprawy , ale jak ma NIE cwiczyc mma WOGOLE i walczyc i tylo robic "show" to bez sensu. Niby kasa za free...tak to ujme ale mysle ze ma to krotkie rece i napwno to sie jakos odbije na calosc ......

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
+ chyba wiekszosc wie ze osiagnal wiekszosc co mogl .....wiec zapomnijmy o 1 miejscu Mr Olimpia :) hehe bo sa tacy co mysla ze tam sie znajdzie :)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie do konca kasa za free, mozna powiedziec ze duzo sie zwroci, ale przeciez tez trzeba zainwestowac. Moze bedzie trenowac , a jak nie to coz takiego, jego sprawa w sumie, uda mu sie albo nie i tyle. Ludzie powinni brac pewne rzeczy z dystansem szczegolnie takie zjawisko spoleczne jak robo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z Olimpia dowaliles pozytywne nastawienie i kreowanie i bedzie 1st joke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
hulio najpierw odróżnijmy hejtowania od konstruktywnej krytyki. Nikt go tu nie hejtuje.

Nie chcę nikogo przekonywać do własnego zdania, akceptuje twoje, masz do tego prawo, jednak co by człowiek nie napisał to niektórzy i tak to obrócą i taka dyskusja nie ma sensu, pisania do ściany.

I mocie słownego Koksa nie tak dawno mówił "z konfidentem walczyć nie będę". Mógł odrazu mówić że wszystko rozbija się o hajs... Gość porażka.

Jedyna nadzieja w tym że Mirek zrobi z nim porządek ;p

Zmieniony przez - Mamed w dniu 2012-06-05 21:43:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ile jest na tyle dobry w walce co w gadce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Ja wiem kto w tej walce wygra ;) Kapitalizm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Roberta i Michala (revenge)

Następny temat

Muscle Test- zamiennik PROŚBA O DORADZENIE

WHEY premium