SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Kendra/redukcja/rok str.25

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 842 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10704
większość znajomych uważa pewnie, że mi odbiło, że się tak zdrowo odżywiam, noszę mięso na zajęcia itd, dlatego fajnie mieć kogoś kto rozumie Cie, a nie traktuje jak freaka. Jeśli któraś koleżanka się odchudza to dietą typu "same jogurty plus owoce" i gadaj se tu z takimi albo tłumacz, że od tego, że jem białko nie zostanę od razu jakąś kulturystką z bicem 50cm

relax lubię bardzo, miła atmosfera, taka rodzinna jest, wszyscy ze sobą gadają, pomagają mogłabym chodzic do platinium które jest 100m dalej ale ja wole tutaj

“The greater danger for most of us is not that our aim is too high and we miss it, but
that it is too low and we reach it.”

http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Shaggah-t853178.html
dziennik konkursowy

http://www.sfd.pl/Shaggah/_redukcja-t800769.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Ja już przestałam tłumaczyć czemu tak jem. Robię swoje i już:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Ja chodzę od stycznia do TKKF Azory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Dziś niedziela, DNT regeneracji cd.

Miska 2000kcal 150B/95T/150WW.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 842 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10704
Esther, to tam na azorach ta siłownia to w piwnicy jest?? bo tak słyszałam, że to dopiero mordownia jest Ja mam tam blisko bardzo, ale jednak się nie zdecydowałam

Ale kiedyś możemy się jakoś zgadać w jednym miejscu i zrobić jakiś wspólny trening

Kendra, ładną masz tą michę

Zmieniony przez - shaggah w dniu 2012-01-08 10:34:37

“The greater danger for most of us is not that our aim is too high and we miss it, but
that it is too low and we reach it.”

http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Shaggah-t853178.html
dziennik konkursowy

http://www.sfd.pl/Shaggah/_redukcja-t800769.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
No..azory to dopiero mordownia:P dla mnie relax już jest mocny;) Ale wiadomo - liczy się klimat i ludzie, a nie estetyka, chociaż ja znalazłam połączenie tych dwóch w soulu i jakoś mi tu dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
No co wyyy... mój chłop ocenił "wreszcie znalazłaś swoje miejsce we Wszechświecie" Ja tam wpadłam tylko po omegę-3 przypadkiem, a klimat tam mi się spodobał - wszyscy pomagają z techniką i są w porządku, suuper. Oczywiście higiena i takie tam to inna bajka

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-01-08 22:47:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Dietka na dziś. Trochę przekombinowałam z białkiem w śniadaniu, ale batony mi nie wyszły i jadłam łyżeczką i się nieco zapędziłam

Jakoś nadal ciężko mi wchodzi to 2000tyś., chodzę ciągle najedzona pomimo, że to już prawie miesiąc. Na koniec tygodnia zacznę rotację, czekam tylko na potwiedzenie Szefowych.

Czy rotacja 2 dni na 2000kcal B130/r/W150 i 1 dzień -200kcal z WW, będzie OK?

Dziś trening, popołudniu wrzucę co udało mi się przerzucić.
Czy nadal wstrzymać się od aero?





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Trening zrobiony.
Czas: 40 min siłowy (nie licząc rozgrzewki i rozciągania)
Wrażenia: starałam się dodawać ciężaru w każdej serii - przy wyciskaniu nie podołałam w 3serii. Nie umiem dopasować ciężaru - wiosłowanie: pierwsze dwie serie, czułam, że wzięłabym więcej, ale w 3 albo musiałabym zejść z ciężaru, albo zrobić sporo mniej powtórzeń.

Ogólnie: zmordowałam się ostro, aż mi się w klatce w bloku nie chciało schylić, żeby zobaczyć czy coś w skrzynce jest



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
10.01 DNT

Potreningowo: po treningu A czuję lekkie zakwasy - jest bosko. Czuję, że pracowałam i miłe to jest, że coś działa. Po treningu B mam gorsze odczucia, bo wykroki dają mi nieziemsko w dupsko i muszę odpoczywać 2 dni, żeby znów zrobić A, bo fizycznie jest to niemożliwością:)

Miska: Ostatnie 4 dni na 2000kcal, później rotujemy i startuję z redukcją (wkońcu) - wiem, że regeneracja jest potrzebna, ale jakoś dziwnie się czuję dużo jedząc i nie kręcąc aerobów, jakoś z niepokojem patrzę w lustro. Z centymetrem zmierzę się pod koniec tygodnia i z aparatem, więc narazie żyję i jem w błogiej nieświadomości...

Warzywa: pekińska, papryka, ogórek
Suple: multi, chrom, omega3, ZMA

Chleb kupny, ale na zakwasie.




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kornelia/rozkoszna redukcja

Następny temat

Zadziwić siebie i innych - redukcja

WHEY premium