SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Kendra/redukcja/rok str.25

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a nie masz skąd pozyczyć, moze masz dostęp do knapy gdzie sprzedaja wyciskane soko warzywne? wtedy mozna cos poradzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Obli knajpa - tak - mają różne warzywne, mogę się tam zaopatrzyćDawaj na maila, bo umrę z ciekawości co to za koszmar mi szykujessz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
masz wejscie na tego co sie rejestrowałaś tutaj bo zdązyłam od razu tam wysłac
będziesz sie do knajpy musiała raz dzinnie udać i zakupic troche, ale duzo nie trzeba
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
No to jedziemy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wytrwałości! dawaj znac jak Ci tam i jak żyjesz !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
DZIEŃ 1

No cóż...nie jest fajnie. Opis tego jaka jestem głodna, jak mi zimno i słabo zostawię sobie na kolejne 4 dni. Dziś wkręcam sobie, że jest super, że odpoczywam od mięsa itd. Wmawiam sobie zen
Zupa i drink smaczne.

Trzymajcie za mnie kciuki, bo głupio by było to spieprzyć, a to dopiero dzień 1/5. Nunu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Kendra, trzymam mocno kciuki - nie poddawaj się!

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
DZIEŃ 2

Czuję się nadzwyczajnie dobrze.
Obudziłam się pełna energii, prawie w ogóle nie jest głodna, popijam soki i jest ok. Pobolewo mnie trochę brzuch, raz tu raz tam, ale bez szału. Oby tak dalej.

Traf chciał, że dziś Walentynki i w dodatku mam gości, bo gdyby nie to to przełożyłabym kolację z Lubym na inny dzień, a tak to...piekę wypasiony puszysty sernik, robię rolandki z piersi ze szparagami zawijane w boczek, w sosie ze smietanki i musztardy...yh...odbiję to sobie.

Treningi oczywiście OFF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kornelia/rozkoszna redukcja

Następny temat

Zadziwić siebie i innych - redukcja

WHEY premium