SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Kendra/redukcja/rok str.25

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24062
bardzo ładnie , zgrabnie jędrnie , ja też tak chcę hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Kenderko: wlasnie przeczytalam Twoje podsumowanie roku i obejrzalam fotki..napatrzec sie nie moge - jaka zmiana!!Szczeka mi opadla a oczy wyszly na wierzch Wygladasz przeslicznie!!! Gratuluje!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Kendra, jeszcze ja popieję, bo cudna przemiana Kawał dobrej roboty i widać, że ćwiczyć jak byk - nie wyprzesz się nigdy Poza tym wyrównało Cię i to bardzo. Brzuch masz świetny, a i nogi chętnie pożyczę
Gratuluję i jednocześnie dziękuję, bo mimo zakwachów jak stąd do Afryki, dałaś mi właśnie full siły do zapytalania

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Ojeju Laski D - Z - I - Ę - K - U - J - Ę. Dla takich chwil warto żyć
_________________________________________________________________

17.07 DT

Trening 5x5:

1. MC klasyk
5x 42,5kg/50kg/60kg/65kg/70kg
2. Ściąganie drążka
5x 21kg/25kg/28kg/32kg/35kg
3. WL
5x 20kg/22,5kg/27,5kg/30kg/32,5kg
4. PP
5x 21,5kg/25kg/27,5kg/32,5kg/35kg

Komentarz:
1. Pierwsze 3serie lekko, 2 ostatnie na paskach. 70kg już ledwo - jakoś nie zawsze udaje mi się dobrze zapiąć do sztangi paskami i mi leci sztanga. Słaby chwyt - trza ćwiczyć.
2. 35 juz trochę machane ciałem w ostatnich 2 powtórzeniach. Max na dziś.
3. Klata nadal słabo, ostatnie powtórzenie walka o żywot.
4. nieźle, w ostatniej serii trochę mną majtało, ale jestem zadowolona.

___________________________________________________________

Pierwszy mikro cykl zakończony (6treningów). Niewiele można powiedzieć po tak krótkim czasie, ale na pewno czuję przybywającą siłę
Bardzo odpowiada mi takie zróżnicowanie bodźców treningowych (raz 15 powtórzeń, raz 10, raz 5), a trening jest świetny - stylowa klasyka. Nie czuję się wypruta po treningach, a w tym momencie to duży plus. Fałdy pomierzę w poniedziałek, bez względu na wynik dodam 20min aero po treningu, niech się pali co się ma palić (ale to od poniedziałku)
_____________________________________________________________

Miska:

Miska jest dla mnie wystarczająca w tym momencie, nie jestem głodna. prawdopodobnie również nie chudnę
1. omlet z 3jaj, owies, śmietana, grucha
trening
2. whey, arbuz, maliny
3 i 4. schab, ryż, migdały, olej kokosowy
5. twaróg, tran
+warzywa

2046kcal BTW 141/102/149


Zmieniony przez - Kendra w dniu 2012-08-17 13:00:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Kendra, szczeka mi spadla...
Jestem podobnego wzrostu. Dla mnie ty w zyciu nie wygladasz na swoja wage, ba nawet rok temu tez nie wygldalas na przeszlo 8 dych... Ja bylam niezly paczus jak mialam taka wage...

Jakosc ciala poprawila sie bardzo, no po prostu super!

(daje mi to nadzieje, ze moje fotki po roku tez beda podobne, a zwlaszcza uda, bo na te jestem wyczulona )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Kendra, OMG! Jest czad! Wyglądasz zarąbiście - włożyłaś mnóstwo pracy w siebie, efekt jest powalający Gratuluję serecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
kendra, nie mogę się na Ciebie napatrzeć
Wyglądasz absolutnie pięknie, a za poprawę postawy należy się ogromny medal
Weszłaś do mojego ekskluzywnego klubu motywatorów. Masz miejscówkę koło Martucci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
co raz to wracam do Twoich zdjęć Tak jak napisała miśka - straszliwie motywują do zapyerdalania

Zmieniony przez - aineko w dniu 2012-08-17 14:29:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
O wow Ślicznie cię wciągnęło wszędzie, ciałko jędrne i apetyczne. Patrze i wiem po co tu jestem

BRAWO!

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Niesamowita przemiana, rzadko kiedy się wpisuję ale Ty zrobiłaś naprawdę ogromny postęp, jedna z najlepszych metamorfoz tego forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kornelia/rozkoszna redukcja

Następny temat

Zadziwić siebie i innych - redukcja

WHEY premium