SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zyrafka / dziennik / Poprawa sylwetki. Podsumowanie redukcji-str.75

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64873

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
TEST zatem ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY.
Jestem bardzo ZADOWOLONA z efektów! Mam za sobą porządną redukcję z prawdziwego zdarzenia!
Wyniki 60-dniowych zmagań znajdują się tu:
https://www.sfd.pl/TEST_-_RYWALIZACJA_OLIMP_Żyrafka198_vs_kaniola_pods.str.42-t500399-s42.html#post5

TYMCZASEM bigosik domowy zaliczony

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-07-21 21:10:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Jestem bardzo ZADOWOLONA z efektów! Mam za sobą porządną redukcję

no Kaśka sama bym była zadowolona z takich efektów,zrobiłaś kawał dobrej roboty
teraz po regeneracjo dopracujesz łapki i pośladeczki i będzie gites,a ja mam nadzieję,że będziemy spotykać się na treningach

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
To ja może wpiszę się tutaj...przemiana super

Na fotce "TRICEPS" widać jak bardzo zmieniła Ci się "konsystencja" nóg

Dla mnie the best 1.zdjęcie z jajem

Niesamowita różnica i to tylko 6 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
żyrafko właśnie przejrzałam podsumowanie testu
wyglądasz rewelacyjnie:)
ogromna różnica

szczupak jesteś !! już nie szalej z redukcją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale mam teraz wyzwanie z tym treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Zyrafka, przyszlam Ci pogratulowac. Efekty super.
Do testu podeszlas bardzo profesjonalnie, ambitnie i z zaangazowaniem. To widac po Twoich wypowiedziach i opisach. Ode mnie zasluzylas na wyroznienie i pochwale. Zgadzam sie calkowiecie z tym co napisal Banan ).

Spojrzalam teraz na rocznik ... 81 wymiata

Milego dnia i relaksuj sie teraz

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
<brawo> nic dodac nic ując. ! teraz tylko poprawa sylwetki i bedzie gites majonez dupcia ^^

dałas czadu z tym testem. ! suple nie poszły na marne !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Vena, Alexxa, Katti, Obliques, Akneraj, Devi - dziękuję Wam bardzo i pozdrawiam serdecznie

Vena - pewnie, że będzie my się spotykać, bo ja zamierzam od września na naszą pakę wrócić Życzę szybkiego powrotu do formy!
Alexxa - tak, masz rację, na tym zdjęciu z tricepsem chyba najbardziej widać przemianę w nogach! cieszę się, że jest to widoczne tez dla innych!
Akneraj - Twoje efekty są powalalające, dopiero dziś zdążyłam je obejrzeć! tak, 81 wymiata

Wczoraj pozwoliłam sobie po tej długiej przerwie na skosztowanie mojego "urodzinowego" ptasiego mleczka, które czekało na koniec redukcji i ....po pierwsze, nie rzuciłam się na nie /dobry znak/, po drugie - nie smakowało mi!!! niesamowite-przecież to waniliowe z Wedla - było za słodkie i mdlące, zjadłam kilka kostek, ale już więcej nie chcę Był też lód czekoladowo - bananowy i też mi nie podszedł, ale mi się poprzestawiało - organizm się chyba odzwyczaił!!!! PIĘKNIE, teraz muszę uważać, żeby się z powrotem nie przyzwyczaić.
Poza tym na śniadanko placuszki owsiane, w ciągu dnia mięsko z warzywkami, a na kolację serniczek ala Kaniola, jakoś nie chce mi się zmieniać tych przyzwyczajeń przynajmniej na razie, a placuszki na śniadanie to już zostaną na stałe w moim jadłospisie! Z bananem są niesamowite

Miłego tygodnia, wracam w poniedziałek!!!

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-07-22 08:10:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dni tak sobie nazalam, ale mozesz, i nawet lepiej gdy je poprzestawiasz
Dzien1.
A. przysiad przedni 4x 6 - 8 2 min przerwy
B. MC sumo 4 x 6 &#8211; 8 2min przerwy
C1. Suwnica 3x 8 - 10 1min przerwy
C2. Wypady dalekie 3x 8- 10 1 min przerwy powrot do C1
D1. przywodziciele 3x 10-12 bez przerwy przytrzymaj scisniecie przez 2sek
D2. odwodziciele 3x10-12 1min przerwy wolno 3sek odwodzisz i 3sek wracasz

Dzien2.
A. wyciskanie sztangi 4x 6- 8 2 min
B. wioslowanie na T-Bar z oparciem klatki (lub na laweczce sztangielkami) 4x 6 -8 2 min w szczycie ruchu przytrzymaj 2sek
C1. wyciskanie sztangielke skos gora 4x 8 - 10 bez przerwy, lokcie trzymaj na boki i obnizaj do gory klatki
C2. przyciaganie wyciagu dolnego do mostka 4x 8 - 10 1 min 2 sec przytrzymaj w przyciagnieciu
D1. Francuz siedzac 3x 8 - 10 bez przerwy wolno
D2. ugiannie rak na modlitewniku 3x 8- 10 1 min tez wolno tak 3sek w gore i 3 sek w dol


Przynajmniej dwa 3 dni przerwy miedzy tymi dniami, uloz sobie jak ci wygodni, w pozostale dni oczywiscie mozesz aeroby robic no I brzuszek w domu

Dzien3.
A.Wyciskanie sztangi skos gora (ok 60stopni skos) 4 6 - 8 2min przerwy, nie blokuj lokci
B. Sciganie drazka gornego do klatki 4x 6 - 8 2 min 2sek przytrzymac w sciagnieciu (lub co polecam, to co robila akneraj, kup sobie tasme gumowa i cwicz podciaganie wtedy wykonuj w formie clusters 5x5 podciagniec &#8211; bedziemy zwiekszac ich ilosc)
C1. wyciskanie sztangielke siedzac chwytem neutralnym 4x 8- 10 bez przerwy
C2. podciaganie sztangielek wzdluz tulowani 4x 8 -10 1 min przytrzymaj 2sek we wznosie
D1 wznosy bokiem 3x 12-15 bez przerwy
D2. wznosy bokiem w opadzie tulowia 3x 12 - 15 1 min
E1. prostowanie ramion na wyciagu gornym. 3x 10- 12 bez przerwy
E2. uginanie ramion ze skretem 3x 10- 12 1 min


Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-08-20 21:25:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
D1. przywodziciele 3x 10-12 bez przerwy przytrzymaj scisniecie przez 2sek
D2. odwodziciele 3x10-12 1min przerwy wolno 3sek odwodzisz i 3sek wracasz


w imieniu Żyrafkimam nadzieję,ze nie ma nic przeciwko chcę zaznaczyć,ze może być problem,bo u nas na siłce nie ma nie ma maszyny na przywodzenie i odwodzenie (niczym fotel u gina )
no w sumie męska sala to raczej nie była tam potrzebna


widzę,że masz i w planie MC sumo...w końcu i Ty się pomęczysz

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-07-26 23:26:15

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

przedramiona porada

Następny temat

Mam problem trenuje ciężary a chciałbym troszke przytyrac.

WHEY premium