SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zyrafka / dziennik / Poprawa sylwetki. Podsumowanie redukcji-str.75

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65391

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
zyrafka bolał mnie brzuch i było mi nie dobrze. Oprócz przyjemności podczas jedzenia-uwielbiam sos czosnkowy-żadnych pozytywnych wrażeń.
a nie lepiej kurczaka w kawałaka sobie upiec i zerobic sos z joguurtu naturalnego i czasnku a do tego dodac kapuste pekinska cebule ogorek ?

nie ładnie... czyj to był pomysł

jak tam dzisiaj brzuszek lepiej...
aa i jestem dumna z Twoej wyprawu na siłownie moje gratulace... (tylko ja jestem taka dupa i MC nie robie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
czyj to był pomysł
nie mój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
hej, hej ja tylko hasło rzuciłam a Ty sie wcale nie opierałeś

Dzieki kavva wczoraj dzień nam się kompletnie rozregulował, nie dalismy rady dojechać na czas do domku i zrobić sobie jakiegoś zdrowego pysznego jedzonka, a pora na posiłek już dawno była - to było wyjście awaryjne, ze wszytkich złych rzeczy jakie można kupić na mieście to wydało nam się najbardziej odpowiednie, w końcu mięsko i warzywa ale wiem ten sos i wogóle. Czosnek uwielbiamy i jak sami robimy to wiadomo na bazie jogurtu nat.
Brzuszek już lepiej, tj. nie boli i nie przeszkadza w poruszaniu się ale jest wielki! Życzę żebyś do MC się przekonała, ale najważniejsze, żeby trener Ci dokładnie wytłumaczył technike tego ćwiczenia, żeby nie nabawić się jakiejś nieprzyjemnej kontuzji.



Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-03-31 11:42:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Czosnek uwielbiamy
i musztardę też chyba,że to tylko mężusia rarytas

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-03-31 11:47:21

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
a tak się składa, że i ja przepadam....kiedyś, dawno dawno temu wyjadałam łyzeczką ze słoika, teraz się hamuje;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
a jednak...co w rodzinie to nie zginie

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
Przeczytalam caly Twoj dziennik i bede kibicowac

Fajnie ze przerzucilas sie z aerobiku na silownie, lepsze efekty a nawet teraz stwierdzam ze silownia ciekawsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Jest już bardzo późno, więc nie będę rozpisywać diety, poza tym skapnęłam się, że popełniałam do tej pory pewien błąd w interpretacji diety i dlatego tak kulawo to szło, teraz już wiem co i jak i od jutra powinno być jak w zegarku.

TRENING
1h na basenie-aquaaerobik

PLANK - 2 próba: 75s (+33) !!!!! Agak miałaś rację





Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-03-31 23:17:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
a co to był za błąd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
sugerowałam się przede wszystkim ilością kcal, a nie poszczególnymi ilościami gram B, T i WW na dany dzień Często wychodziło mi za dużo WW, a za mało białka. A jak już WW są przekraczane to najgorsze nieszczęście

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-03-31 23:30:07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

przedramiona porada

Następny temat

Mam problem trenuje ciężary a chciałbym troszke przytyrac.

WHEY premium