SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zyrafka / dziennik / Poprawa sylwetki. Podsumowanie redukcji-str.75

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64310

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
obliques mam pytanko a 30g carbo zaraz po treningu może być?nie chcę owocu,bo pobudza mi apetyt...dodam,że dieta max 1,5-2g węgli na kg m.c czyli max 130g

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Obliques właśnie nie byłam pewna co z tym tłuszczem na noc, nie będę już dawać.

Co do treningu to jak wcześniej pisałam, te 12 kg to było akurat na klate, bo ostatnie powtórzenia ledwo dałam rade, a w przysiadzie było to za mało (nie pisałam, że więcej nie dam rady) i zamierzam następnym razem zarzucić min. 15 kg w przysiadzie lub może nawet 17 kg:)

W MC jutro będę próbować 30 kg


Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-04-02 11:51:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zaraz po treningu moze byc, ale jeszcze nastepny posilek tez powinien zawierac weglowodany. W sumie zawsze ciezko stwierdzic, bo jak chcesz tak dokladnie to zalezy od twojego BF (zakladam ok 25%) Ale w ciagu tego i nastepnego treningu warto bys skonsumowała ok 45g weglowodanow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
bo przed treningiem z węgli to 50g owies po treningu 30-40g ryżu/kaszy. wiem,że ten owies przed lepiej byloby zastąpić innymi węglami ze względu na błonnik,ale najlepiej to wchodzi o 7 rano

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Vena czy ty sie dorzezbiasz, czy planujesz starty w fitness sylwetkowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
dorzeźbiam tzn.mam sporo fatu do zrzucenia "zalałam" się niestety
chcialabym za jakiś czas zrbić sobie CKD,ale ciężko mi zacząć a dobrze się czuję ostatnio na węglach 100-130g białko ok 2,5g/kg m.c

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to widzisz, nikt nie robi na wyzszej ilosci BF diet niskoweglowodanowych (chyba ze liczy na chwilowy efekt) a tym bardziej CKD, zreszta ta druga jest na tyle skomplikowana ze wiekszosc robiacych ja popelnia miliony bledow i jedyny efekt to pozbycie sie troche wody i spadej poziomu T3, co zreszta tez mozesz sobie na tych 130g wegli i tej ilosci kalorii zalatwic. Diete dostosowujemy do swojej sytuacji, a węglowodanowe sa dobre tylko w krotkim okresie, wymagaja wiekszych luib mniejszych ladowan i tylko przy nizszych bf ich efekt jest na tyle widoczny ze warty tych kombinacji
Wiem, wiem kazdy sie patrzy i mysli ze niskoweglowodanowa to lek na cala otylosc, to samo uwazano o niskotluszowych, a efekty obu sa bardzo porownywalne, taki sam poziom chudnięcia.
Nie przejmuj sie blonnikiem, to nie ma znaczenia, na takie rzeczy kulturysci zwracaja uwage, by wiecej bialka wchlonac, dla nas jest nieistotne, mozesz i przed i po jesc warzywa, jesc pelne ziarno, a nawet powinnaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
dzięki
kiedyś też uslyszałam stwierdzenie od kumpla,że po co mi CKD skoro nie przygotowuję się do żadnych zawodów. Mnie się podobało to,bo widziałam efekty i spadał tluszcz,ale na pewno też nie jeden błąd w tej diecie się pojawił.
Teraz staram się jeść 1800 kcal i żeby nie przekraczać 2g/kg m.c węgli warzyw nie wliczam,a białka teraz mogę spokojnie 2,5g i nie wychodzę w nocy do wc jak to bywało wcześniej.
Pociągnę tak do świąt,a po świętach będę zmieniać dalej,żeby nie popaść w monotonię
Bo wstyd mi,że czasami innym doradzam,a sama nie potrafię zmobilizować się na stałe co do diety

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
efektu CKD nigdy nie ocenisz na tym poziomie BF bo spadek wody, glikogenu zaciemnia obraz. Kazdy kto ja robi ma gora 1kg tygodniowo, a tyle mozna uzyskac na kazdej innej diecie. Trzeba pamietac, ze tego dochodza spadki masy miesniowej.
Nieistotna wlasnie w ten sposob pozbyla sie 4kg w 5dni ot caly sekret wypłukiwania wody wraz z glikogenem.

trzymanie diety jest w ogole monotonne, i zalezy co sie chce, ambicje by caly czas byc mozno wycietym sa czesto nierealne, no chyba, ze rzeczywiscie wciaz trzymamy ostro zasd. Ale jak zycie konczy sie na diecie i w zamian nie mam nic (bo sportowcy maja swoj cel) to nie jest to normalne. Najlepiej starac sie odchudzanie nie przekraczalo 12 tygodni i dawac soebi okresy spokoju, do tego ocenic realnie swoje mozliwosci - w jakim zakresie wagowym jestesmy w stanie byc by nie swirowac co chwila z odchudzaniem a jedynie utrzymywac wage. Bo latwiej jest utrzymac niz schudnac.

Doradzanie jest bardzo latwe I ide zjesc kapuste z nalesnikami ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
zgadzam się w 100% ja też,gdy zaczynam np redukcję to w 5dni stracę ok 2kg,ale mnie to nie cieszy,wiedząc,że to nic innego tylko woda...rzadko się już ważę,bo to nie jest mój wyznacznik.
Dobrze,że jest takie forum i ludzie,którzy coś zawsze doradzą
można mieć wiedzę,można samemu dietę ukladać(ja tak robię) ale zawsze jest ktoś,kto ma większe doświadczenie i wiedzę
Kiedyś się "burzyłam" jak ktoś mowił,że coś robię nie tak teraz jest inaczej,aczkolwiek lepiej zauważyć samemu swoje błędy
Chcialabym pociągnąć tak powiedzmy do czerwca,ale to tylko od mojego podejścia zależy,nikt nie zrobi tego za mnie i nie ukrywam,że pewnie znajdzie się taki dzień,gdzie pochłonę paczkę jeżykow,ale niech to będzie jak już jednorazowy skok w bok

Zyrafko wybacz,że tak troszkę zaśmieciłam Twój dziennik pytaniami do obliques

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

przedramiona porada

Następny temat

Mam problem trenuje ciężary a chciałbym troszke przytyrac.

Wiecej