SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zyrafka / dziennik / Poprawa sylwetki. Podsumowanie redukcji-str.75

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65408

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
dobrze, nie rozumiem po co mi zioła uspokajające? imbir, bo jeszcze nie doczytałam? glutamina niezbędna?

rozumiem, że zjedzenie co nieco - o którym pisałaś wyżej, tzn. może być jakieś deko czeko??
mogę pozwalać sobie na grahamki, żółty serek, duże ilości owoców itp.??

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-08-31 13:58:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
by obnizyc poziom stresu mozesz na noc pic. Nie chodzi o to bys brala srodki uspokajajace ale bys sie lekko rozluzniala melisa and Co.
Jak robisz te dwa tygodnie co vajolet ma robic to zadna czekolada, grahamki, serki itd nie wchodza w rachube
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
będziemy razem piły ziółka
muszę jutro iść do zielarskiego,bo dzisiaj nie poszłam mam nadzieję,ze dostanę jakiś fajny mix

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
glutamina niezbędna??

Chciałam ogólnie trzymać się zasad jakie przedstawiłaś Vajolet, ale rozumiem, że mam się trzymać tego w 100%?? Aha, czyli te dwa tygodnie na czysto, żadnego alko? a dalej? sorki, że tak Cię męczę Obliques, ale niegdy nie interesowałam się rekompozycją, a chciałabym ją przeprowadzić jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
brzuszkowatosc jest czesto poniekąd wynikiem wysokiego kortizolu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
AHA....ok.

tak Venka....możemy nawet razem spożywać te ziółka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Albo w 100% albo nie ma sensu, przynajmniej 2 tygodnie.
Glutamina niekoniecznie, mozna sie obyc jeszcze jeden srodek polecany przy wysokim kortizolu (nota bene venka tez mogla by )ale jak nie chcesz brac sztucznych syfow nic sie nie stanie jak nie bedziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
ok, rozumiem, czyli Vajolet też teraz przechodzi na rekompo?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
kiedyś "faszerowałam" się glutaminą,ale potem tyle info na jej temat przeczytałam,że przestałam
oj pamiętam jak na czczo łykałam po 10mega capsów (BCAA,glutamina,jakiś spalacz) potem miałam problemy z przełknięciem i przed treningiem taka sama ilość,na noc już trochę mniej

nawet zaczęłam brać też osłonowe na wątrobę,bo miałam schizy

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie, ale to nie ma znaczenia Zasady zywienia sa zdrowe
Wlasnie z roznymi sztucznymi syfami nie ma co przesadzac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

przedramiona porada

Następny temat

Mam problem trenuje ciężary a chciałbym troszke przytyrac.

WHEY premium