SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zyrafka / dziennik / Poprawa sylwetki. Podsumowanie redukcji-str.75

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64309

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Os girl - nie stresuj się tym "publicznym trenowaniem", pierwsze wejście może być ciężkie - przełamanie lodów, ale jak zaczniesz szaleć z ciężarami to zapomnisz o stresiku! Powodzonka i odwagi życzę!!
Dobrze, że to męska siłownia = im więcej mężczyzn tym większa szansa na pomoc, w razie jak sztanga przygniecie


Venka - doszły mnie słuchy, że gryfa wzięłaś na bok i lustrowałaś? jakie wyniki?? wszystkie poważyłaś?

Ta sama Pani wspomniała też, że widziała już "taką silną kobietę, która widać zna się na rzeczy" - domyślam się, że o Ciebie chodziło

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-08-27 22:26:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
osa nie ma co się stresować chyba lepszy widok wielu facetów niż kobiet przynajmniej mi to się podoba,bo kobiety by się jeszcze pozabijały
mi np wczoraj jedna wlazła w sztangę jak wiosłowałam


Żyrafcia zważyłam tylko 2 łamany miał 5,5kg a ten krótki wąski 6,5 czy 7kg już nie pamiętam...już nie chciałam tych długich brać,bo bym ściany poobijała albo lustro wybiła znając moje szczęście już wystarczy fakt,że patrzyli na mnie jak na dziwoląga

ale ja z nią wczoraj pierwszy raz rozmawiałam i pytała się jak mam na imię i powiedziała,że już jedną Kasię poznała
ale możliwe,że mnie widziała albo może nie mnie

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-08-27 22:32:31

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tu jest wszytsko czarne na bialym





Ze sztangami i lustrami to przypominam sobie opowiesc Patki, jak poszla na wypasiona silke i zdemolowala "pol sali"

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-08-27 22:35:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
Ze sztangami i lustrami to przypominam sobie opowiesc Patki, jak poszla na wypasiona silke i zdemolowala "pol sali"

też to pamiętam i o ile pamiętam dziura w ścianie


o kurde,ale ciężar w tym siadzie

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-08-27 22:43:10

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Obliques - dziękuję za filmik, w przyszłym tygodniu się przyda

Vena - łamany na tylko 5,5!!!, o kurka a ja liczyłam że ma 10 i cieszyłam się z ciężarów jakimi targałam, teraz się nie dziwię, że nimi przerzucałam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
sama się zdziwiłam i byłam w szoku dlatego wpisuję tak jak robiłam to do tej pory,że ciężar dorzucony +gryf jedynie,co tradycyjne gryfy wliczam w ciężar te 20kg

to w przyszłym tygodniu nowy plan treningowy zaczynasz?

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Tak, od poniedziałku, no może wtorku nowy plan - wreszcie zacznę na porządnie, tj. będę mogła ćwiczyć systematycznie, zastanawiam się czy zaczynać nowy dziennik......ale z tym się chyba wstrzymam, bo będę mieć teraz sporo nauki i być może nie dam rady robić ładnych i regularnych wypisek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
no ja myślę,ze na porządnie

chociaż ja może lepiej się nie odzywam,bo wyszło dzisiaj,że się obijam i nie wykorzystuję potencjału
też muszę coś z tym zrobić,więc w razie czego będziemy się wspierać i poganiać do roboty

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
wiadomo Vena, wiadomo - zawsze możesz liczyć na moją pomoc! ale ciężarów jakimi targasz to ja z Ciebie ściągać nie będę - bo nie dałabym rady, ale dopingować będę
Nie przejmuj się małym niepowodzeniem, czytałam , że pomocne rady od specjalistów dostałaś i teraz wiesz już jak postępować z żelastwem, będzie lepiej
a ...i również pozdrawiam

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-08-27 23:36:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Aaa..a przeciez od jutra czy nawet dzis Puma obiecal ''lekturki''podeslac wiec zawsze to troche latwiej wiedzac,co i jak..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

przedramiona porada

Następny temat

Mam problem trenuje ciężary a chciałbym troszke przytyrac.

Wiecej