SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli v3!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 359902

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
chetnie bym podzielil sie z toba kreatynka...

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2011-06-23 13:46:26

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1000


Zaczelam sie nad nia dzisiaj zastanawiac, wiec dawaj ;p ;)

Swoja droga "pochwale" sie swoim skromnym zestawikiem :)

no pain no gain :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15241
Jak dla mnie Multipower ma ceny z kosmosu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3354
Produkty Sfd Tanie i dobre:)

Bodybuilding is a Lifestyle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Każdy kupuje to na co go stać, ja też np bym chętni golda z optimum spróbował, ale płaca zbyt wysoka nie jest, teraz to chyba się jest burżujem jak Olimpa białko się ma.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Tomku
Solar to tak samo ja kombinuje tylko z jedzeniem
tam sie wyrwie kure za 11.99, tutaj jaja po 30gr


a myslisz ze ja robie inaczej!
tak samo

wiele razy toczyla sie dyskusja na temat tego jakie to zycie osoby ktora chodzi na silownie,stara sie dobrze jesc i kupowac od czasu do czasu suple jest ciezkie i drogie

ja zawsze pisze bull shit!

argumenty drugiej strony koncza sie na tym ze szame kupuje z najblizszym sklepie
gdzie Jarek K. pokazal jakie sa ceny

a suple kupuja po 150% swojej wartosci itd.

kto nie kombinuje ten nie ma!

zarcie jest drogie ale czy zarcie nasze jest drozsze od zarcia innych osob?
tylko jajka i kurak jest drogi?

liczac diety statystycznej osoby - nie studenta ktory je 3x dziennie i tylko parowki - ale osoby o srednim statusie ktora stac na 3posilki + jakies przekaski w ciagu dnia (a tacy sa wiekszoscia) - nie popadajac w zadna skrajnosc typu owe parowki czy idac w druga strone szama 5x na miescie.
Nasze zarcie wychodzi taniej niz zarcie statystycznej osoby.
A jak sie pokombinuje to o wiele taniej!


Stastystyczna osoba nie je kuraka i jajek 5x dziennie
ale za to wpjerdala czipsy,lody,chleje piwsko,pali fajki i je minimum 3x na tydzien na miescie - o ile nie je codziennie!
Bo znam takie osoby ktore codziennie pija kilka piw w barze i do tego 2x pizza + kebab i sie zalą ze nie maja kasy - jesli codziennie zostawiaja w barze 5dych albo i lepiej.

Widze tanie miecho - kupuje kilka kilo i mam na miesiac.
Jaja tak samo tam gdzie taniej,mleko,czy inne produkty.
Nie kupuje po 3jajka na 1 posilek tylko 40-50na raz!

Wybieram sie do jakiegos superhipermarketu jednego czy drugiego i zawsze cos tanio wyhacze.

Mam ręce,nogi a przedewszystkim głowe - wiec kombinuje!

Ostatnio lopatka byla za 8,99pln - czy piers z kuraka jest jedynym zrodlem bialka?
droga piers - jem wieprza,czy wola,ryby,indyka,sery.

Nikt mnie nie przekona do tego ze osoba ktora je 3x dziennie + 1-2przekaski (slodycze,batony,piwo,itp. - czy tez na miescie) - wydaje mniej niz my!

Nie mam na mysli osoby ktorej poprostu nie stac na 2-3posilki - taka niestety musi zapomniec o tym sporcie.

Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-06-23 16:14:40

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 525 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18655


olimp za punkty

=>JAK POMOGŁEM DAJ SOG'A<= -=[][][][][]---------[][][][][]=-
TEST BETA BOLIC - http://www.sfd.pl/TEST:_BETA_BOLIC_mkmati-t693370-s8.html PODSUMOWANIE
PaSiBRZuCHy volume 3 - http://www.sfd.pl/TEST_RYWALIZACJA:_PaSiBRZuCHy_volume_3-t718896.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
solar
dokladnie, a polak pomyslowy jest, wiec sobie poradzi

mkmat
hehe teraz kazdy chyba te pkt wymienil.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1000
Wiecie co :) f
acetowi i tak sie cenowo znacznie bardziej przeklada, ktory bierze odzywki a przy tym ma zdecydowanie wieksza podaz kalorii. Niebotycznie, bo gdybym ja mialabym jest 3000 bylabym chodzaca beczulka..

a np nie jem miesa, chcialam zrezydnowac z ryb, no ale zauwazylam, ze wogole bialka by u mnei nei bylo ;/ Ostatecznie na tunczyka sie skusze, ale bialko z porzadna zawartoscia bialka i minimalna weglowodanow chcialam dostac.

Co prawda tam gdzie kupywalam maja tylko multipowera, ale patrzac po sklepach internetowych ciezko dostac raczej dostac tanie takie, ktore nie zawiera wiele wegli.. a je staram sie unikac.

@Solaros, podpisuje sie rekoma i nogami pod tym co napisales.. czy to durny snicker czy wlasnie, cistka, kebab, wystaczy sie rozejrzec.. Ile ludzie miesiecznie na tego rodzaju swinstwa wydaja, wg mnie sporo.. Juz nawet nei mowiac o paczce fajek dziennie, niedorzeczne.

Pozdarwiam ;)

no pain no gain :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ale wiesz - problem w tym ze czesto tego nie licza
fajki,alko,przekaski,szama na miescie - jedza 3x w domu i to tylko licza
reszta rzeczy ktora wpada - jakies czity - juz nie

a czemu miesa nie jesz?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Met-rx supreme whey dawkowanie???

Następny temat

Jak długo można stosować kreatynę ?

WHEY premium