SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli v3!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 359149

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
ale flexit sie nie umywa do animala wedlug mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
TomQ-MAG tego Tested Burner wzieles bo działa czy ze tani i mozna sprobowac?:D bo sie zdziwilem jak widze ze to 50zł kosztuje myslalem ze to jakas nowa zabawka z USA a przydalo by mi sie cos taniego na redukcje (tak powiedzmy do 80zł) i zeby pomagało palic fat

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
nie jadlem wiec sie nie wypowiem na ten temat
kupilem juz z mysla o redukowaniu przedwakacyjnym

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
:D ja od marca mam zamiar pocisnac redukcje, a ze bcaa wyjdzie pewnie 150 to niechce spalacza za drugie tyle bo cos nie planowanego sie zdarzy i lipa:D dobra chyba tez zamowie dzieki za odzew:d

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371


Jeszcze dojdzie MM Combo, wygrane z konkursu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Sog.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4135
Ładny zestaw, brałem te guarana caps z activlab'a, ale nic na mnie działały (brałem podwójną dawke i też nic).

TIME FOR A CHANGE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1858
Zmieniony przez - hCe w dniu 2011-02-07 21:55:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5651


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
A po co Ci to, w tym wieku?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Met-rx supreme whey dawkowanie???

Następny temat

Jak długo można stosować kreatynę ?

WHEY premium