SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne - propozycje, uwagi , dyskusje

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 363912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39649
Witamy wśród żywych no XDM pisze ze tequila się leje litrami ale też nie dojrzałem hehe tylko rybkę bez wody haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39649
No i lipa panowie, dziś miał być piękny wynik na 31 kg i zdupilem bo magnezu nie wziąłem i przegrałem walkę ze skurczami hehe a zapasu było huuuuuu i jeszcze trochę na dobre 60 razy więc dziś tylko na dobicie treningu 31kg x47 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39649
To daje mi 14,28 punktów bo dziś waga pokazała 102 kg haha no ale to było tylko w ramach robienia wytrzymałości więc nie ma czym się załamywać panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39649
Pompa musi być


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Goldi wstawiasz film treningowy podając wynik w punktach według współczynnika który obowiązuje na zawodach ale wykonaniem wprowadzasz ludzi w błąd .
Nagraj film z podwójnym wyraźnym zatrzymaniem z obliczonym współczynnikiem ( wynikiem ) .
Liczba ugięć jest ładna ale ni jak się ma do wyniku który podajesz ( ponad 14 ) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39649
No masz rację, daj mi trochę czasu to Ci wstawię z podwójnym akcentem z 40 razy żeby was nie wystraszyć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Goldi widziałeś kto startuje we Wrocławiu czy oni wyglądają na płochliwych
Zaznaczaj że film treningowy bo przyjedzie jakiś prawdziwek i zacznie machać bo tak widział na filmach .
Jak mówimy w WW o podwójnym stopie to nie wstawiamy filmów z odbiciem od klaty .
Postaraj się Goldi postaraj wiem że potrafisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39649
A co to jest 40 razy tu trzeba mierzyć co najmniej w 1500 kg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 864 Napisanych postów 1053 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12421
wycwiel
No i jestem
Co tu się dzieje chwilę zawiadowcy stacji nie bylo i już wykolejenia
Widzę że Goldi 12 punkt. przekroczył ładnie
Maniek dalej się czaji a Rychu się skrył
XDM basen jakiś widać ale baru nie mogę dojrzeć

Tadziu foto baru jutro Ci zrobię a dzisiaj puki co masz foto Twojego treningowego izotonika. Hahaha

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
XDM izotonik w porzo ale to tło
Za karę cię tam wysłali
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski w TSK - PZKFiTS - 30.05.2021 Katowice

Następny temat

Małgorzata Hałas R.I.P

WHEY premium