SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WODYN owy PLAN SCHODKOWY - masa i sila a rzeczywistosc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Malo, dlugie przerwy. Tak na jednej buleczce prawie 4 godziny?

Jak mowisz ze naprawde nie zdazasz to moze byc ten gainer... Dorzuc po tej bulce o 10:35.

A jogurt z platkami mozesz przesunac na 19.

Jestes pewien tych 300g kakao?

Tylko trzebaby rozkminic ile dodac bo wydaje mi sie ze ilosciowo jest dosc ladnie, proporcje tez wypas (liczylem 200g wedlin i 200g miesa w stanie surowym na obiad).
Mysle ze mozesz na poczatek 200kcal dodac, czyli 50g gainera.

Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-05-25 14:58:50

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400757
To kakao to mialo byc 250-300 ml wiec jak cos to kupie gainerka i wrzuce go o tej godz co mowiels Ale moze jeszcze WODYN sie wypowie czy jest sens czy nie?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 163 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5645
georgu,mi ładnie rano wchodzi owsianka,nawet jak kanapki nie chcą,może spróbuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
jedz co 2,5-3 godziny ale dobrej jakosci zarcie, snickers sucks pod tym wzgledem, karmel sucks

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400757
WODYN staram sie najlepiej jak tylko moge. Najgorsze jest to goraco :/ no ale walcze z tym i jem nawet na sile byle by zjesc jak najwiecej

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400757
Mam wazne pytanie do was Jak chyba wszyscy sie domyslaja juz jestem blizej niz dalej konca tego makrocyklu. Ile jeszcze bede na nim walczyl? Nie wiem, moze jeszcze miesiac, moze dwa W tej chwili nie jest to dla mnie wazne kiedy. Chce tylko byle jak najpuzniej Lecz nurtuje mnie co wtedy gdy dojde juz do tak bardzo nie chcianego konca? Jestem pewien ze po tym cyklu priorytetem bedzie dla mnie oczywiscie masa W sumie ten plan byl by na nia dobry, ale chce troche swierzosci wprowadzic w moje poczynania i zastanawiam sie co bedzie na owa mase najlepsze? Oczywiscie z zachowaniem sily (to chyba oczywiste). Mam takie propozycje wg preferowanej kolejnosci:
1. FBW w pon,wt,czw,pt z podzialem na A,B
2. Podzielenie ciala na przod-A i tyl-B (pn-A, wt-B, czw- A, pt-B)
3. Zwykly split
Jak myslicie co bedzie najlepsze? Oczywiscie nie zaczne innego treningu zanim wraz z WODYNem nie uznamy ze upadek na "3" juz nastal

Zmieniony przez - georgu w dniu 2007-05-27 20:52:18

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
A Ty co bys wolal? Wypisz plusy i minusy jakie znajdziesz.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
kurde

juz to przerabialismy

plan jest masowo- silowy tzn sa w nim cykle wprowadzenia-masy-sily

i po skonczeniu planu miales wystartowac od nowa, wgi idei pltreningu cyklicznego

jesli chodzi o zmiane cwiczen o sie nudza to zmienic mozesz, ale gre na playstation .. no, jakies zmiany moga nastapic, ale ja powiem jakie po wynikach

najlepsze cwiczenia sa stosowane zawsze, cwiczenia pomocnicze sie wymienia

w nastepnym cyklu przede wszystkim nie bedzie juz takiego hamskiego zanizania na przysiadzie, bo nowy rekord z pewnoscia nie bedzie nizszy od rekordu w wyciskaniu lezac

pocwiczysz tak ze 2 lata i jestes gosc
a jak bedziesz przez te 2 latka skakal z kwiatka na kwietek mimo ze wiesz co na ciebie dzialalo ... to stracisz czas , pozniej beda studia, praca itp, a tu dobre wyniki owocowalyby dalsza motywacja

slabe wyniki przeciwnie -przepelnia kielich goryczy

w okresie studiow i pracy najmilej wspominam wlasnie ten trening
cwiczy sie krotko , tresciwie i bez zmieniania sprzetu (a nawet ciezaru) co 4 serie

ja sam cwicze danym planem tak dlugo jak sa postepy i za duzo ich wyprobowalem by usprawiedliwiac Twoje wachania nastrojow


masz wiec 2 mozliwosci

jedna to ryzyko (nawet jak sie uda to nie oczekuj cudow) a druga to pewniak

zmien suple albo hobby ale nie trening ktory mocno dziala


acha

z przymruzeniem oka... ale przeczytaj co ma w podpisie Towarzysz Dzi

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-05-27 21:56:25

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400757
hmm dzi ciezka sprawa

1. i 2.
+:
- sucha masa idzie
- miesnie caly czas napuchniete
- Czeste trenowanie miesni (tych samych)- To mi sie podoba
-:
- Chyba latewiej sie przetrenowac niz na splicie
- Czeste manewry krazkami na sztandze i sztangielkach :/

3.
+:

- Chyba trudniej o przetrenowanie
- Sprawdzone w moim przypadku ze masa pujdzie
-:
-Miesnie dlugo czekaja na dostanie w dupe

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400757
WODYN w sumie masz po czesci racje ale kurcze ja wariat jestem i chce wszystkiego w zyciu sprobowac. Jak na razie nie podejmuje jeszcze zadnej decyzji Pomysle nad tym do konca cyklu bo pewnie jeszcze z pol roku pociagne

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do 'Robimy formę na lato'

Następny temat

Kilka pytań!

WHEY premium