SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WODYN owy PLAN SCHODKOWY - masa i sila a rzeczywistosc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2255
Wodyn wszedłem tylko zeby Ci pogratulowac profesjonalizmu. Jesteś naprawdę wielki. Mam tez do Ciebie małe pytanko. Ćwiecze teraz w pierwszej grupie 2 cykl treningu Michaila. I zauważam super efekty, masa ładnie idzie do przodu, no i zacząłem robić nogi co też już da się zauważyć. Strasznie zacziekawił mnie trening 15-10-5 i zastanawiam się w którym momencie go zacząć? Czy skończyć wszystkie grupy Michaila, czy np skończyć pierwszą i robić Twój trening. Wydaje mi się że dobrze by na mnie zadziałał bo takiego układu jeszcze w życiu nie stosowałem. Pozdrawiam

Something so strong driving me on, never tire. Something so strong burning so long, like a fire
Something so strong born of the sun, taking me higher.
Something so strong been coming so long, burning desire.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Dzieki.

Zawsze trzymaj sie zasady ze poki cos dziala trzymaj sie tego.

Ja np moge stosowac 15 10 5 tylko kilka tygodni i mam wszystkiego dosc.

Ale znam ludzi co moga z niego nie zchodzic....

Radze go wyprobowac dopiero w razie stagnacji czy to masowej czy silowej...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2255
Dzięki za odpowiedz. Zastosuje sie do Twoich rad. Trening ten z pewnością bedzie dobrą alternatywą, narazie jednak skończe to co zacząłem czyli cykle Michaila. Zależy mi bardzo na masie bo przy wzroscie 178 cm waże zaledwie 72kg:( Hmm gdyby tak dobić do 80kg suchej masy...marzenia. Nawet nie wiem czy dobrze zrobiłem biorąc się za cykl Michaila , może trzeba było coś innego specjalnie na masę spróbować. Nie wiem już sam moze Ty masz jakieś propozycje, sugestie??

Something so strong driving me on, never tire. Something so strong burning so long, like a fire
Something so strong born of the sun, taking me higher.
Something so strong been coming so long, burning desire.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Nie panikuj. 8kg mozna na upartego zrobic w rok czasu.

Podpowiedź: przeczytaj moj podpis

Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-01-31 15:34:39

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Co nagle to po diable...


Georgu: zmien se dane w profilu.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
nie no wodyn nie bede tak czesto zmienial. Po calym cyklu zmienie zeby bylo ladniej :D

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6100
WODYN mógłbyś mi napisac czy da rade cos robic na tym moim sprzęcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Sorry guzik, zapomnialem, jednak z tego co mi powiedziales ten atlas nie nadaje sie do niczego... potrzebujesz wiec

https://www.sfd.pl/temat304271/ 

Georgu, zmieniaj ten profil bo szkoda gadac..

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-01-31 23:51:03

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
MISTRZU SPECJALNIE DLA CIEBIE PROFIL ZOSTAL AKTUALIZOWANY

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Ty wogole cwiczysz?
Gdzie tam jest 103cm w klacie?
Obozowo



TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do 'Robimy formę na lato'

Następny temat

Kilka pytań!

WHEY premium