SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WODYN owy PLAN SCHODKOWY - masa i sila a rzeczywistosc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
dzi... wlasnie rozwazalem skasowanie tego co tu napisales...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Haha. No mowie zeby sobie na kartce pisal. A na forum co tydzien. Taki kompromis powiedzmy... Wyznaje zasade ze informacji nigdy za wiele

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
A lubisz np babskie gadanie nad uchem jak probujesz skupic sie na pracy???

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Odpowiedz na Twojego posta bylaby dobrym przykladem na to jak mozna gadac a nic sensownego nie przekazac wiec nie odpowiem

Czekamy na relacje gregora, juz niedlugo koniec tygodnia!

I moim zdaniem dobrze by bylo jakbys sie zwazyl, pokombinuj, moze jest dzies w markecie taka platna waga czy cos, albo moze ciocia pod wanna gdzies chowa, zawsze jakies porownanie.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ale on nie cwiczy z jakichs smiesznych wzgledow w weekendy.

D6 bedzie wiec w poniedzialek , a odpoczynek (d7) we wtorek.

3 dni wolnego w tygodni, a mialo byc 1....

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5428
Witam podoba mi sie ten plan.ktory podales georgu i postanowilem go przetestowac a to dlatego tez ze od lata sabiutko mi idzie z postepami.Ale mam jedeno pytanko natomiast chodzi mio powtorzenia z przystankami,czy one tylko sa przy rozgrzewce czy moze w calym planie. Mysle ze w calym,ae czekam na odpowiedz z gory dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Sa w calym planie, ale mozna od nich pozniej odejsc, np w cyklu 3 powtorzen.

Ucza o wiele lepszej kontroli nad miesniami / lepsza koordynacja= wiecej sily!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
WODYN w tym tygodniu d6 zamiast w sobote zrobie w niedziele. i czy mam robic w sobote przerwe i w poniedzialek czy tylko w sobote wystarczy? Sobota odpada bo jade z kochanymi rodzicami do rzeszowa na zakupy i to jest caly dzien z glowy.

TO JEST PLAN WODYNA NIE MOJ!!! JA GO TYLKO "TESTUJE".

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Dni sa przechodnie, wiec d7 nie opuszczasz, w d7 masz odpoczywac ..

A w jaki dzien tygodnia co wypadnie to niewazne.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Wlasnie mistrzu. Dzis odczulem nowy bodziec. Wczoraj robilem bicepsy i dzis mam zakwasy co nie zdazalo sie na innych partiach.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do 'Robimy formę na lato'

Następny temat

Kilka pytań!

WHEY premium