Nastała era blogerów fitness, którzy potrafią zrobić zdjęcia swoich sylwetek i ukazać je w sposób najbardziej korzystny dla nich na Instagramie. Panie publikują umięśnione, płaskie brzuchy i okrągłe, jędrne pośladki. Znają one wszystkie sztuczki, dzięki którym ukrywają mankamenty swojego ciała. Jednak blogerka fitness i modelka Anna Victoria, pokazała na Instagramie, jak zmienia się wygląd jej ciała w zależności od tego, jak się zapozuje i ustawi. To nie był pierwszy raz, kiedy ta pozytywna i inspirująca kobieta opublikowała informacje na temat postrzegania ciała. Ona pokazała jak jest naprawdę!

Po wejściu na jej stronę internetową lub konto na Instagramie widać od razu, że Anna jest super sprawna i dba o zdrowie. Ale porównanie zdjęć sylwetki w różnych pozycjach pokazuje, jak wiele może się zmienić w zależności od ustawienia ciała. Zestawiając ze sobą dwa zdjęcia w różnych pozycjach świetnie pokazuje różnicę w wyglądzie, co jest zdumiewające! Jednak prawda, którą ukazuje Anna z pewnością nie jest dla Was zaskoczeniem. Jej zdjęcia raczej mają pokazać i uświadomić wszystkich, że nie powinno się stale krytykować swojego ciała.

W odniesieniu do zdjęcia, na którym siedzi, Anna zauważa fałdy na brzuchu, rozstępy i cellulit. Jak wynika z jej wpisu, nie oznacza to, że powinna mieć fioła na punkcie swojego ciała i niedoskonałości. Jest dumna ze swojej sylwetki i z tego co osiągnęła dzięki regularnym treningom. Radzi innym, by nie wstydzili się fałdek na brzuchu w niekorzystnych pozycjach lub innych części ciała, które postrzegają jako niedoskonałości lub wady.

Anna nie jest jedyną blogerką fitness, która zestawia zdjęcia idealne z tymi prawdziwymi. Sara Puhto na swoim kanale na Instagramie również podkreśla, jak różne pozycje, a nawet kilka godzin może zmienić wygląd jej ciała.

Za szczerość i dystans do siebie, Annę pokochało już ponad 1,3 mln osób! Jeśli czujesz się źle w swoim ciele, obserwuj jej profil, który zachęci Cię nie tylko do zdrowego stylu życia, ale także do zaakceptowania swojego ciała!

Komentarze (5)
Natalia1203

szkoda ze 99% instagramowiczek się do tego nie przyzna...;)

0
Kreaxxx

Nie ma co ukrywac i zaslaniac,to zwyczajnie wiecej cialka do Kochania :)

0
Cargo

Kobita jest szczupła, a jak usiądzie to ma jakieś tam faldki skórne. Komentarze są w stylu "fajnie że akceptuje swoje ciało". A co ona ma 20kg nadwagi że komentarze podziwiają jej podejście?

0
domosos

Niestety smutna prawda, dziewczymy myślą że kazda super wyglada a 99% to ustawiane zdjecia

0
Merkury-76

Mi to wyglada na 3 mies ciąży ...

0