Anna Nystrom (25 l.) to modelka fitness i internetowa sensacja ze Sztokholmu w Szwecji. Opowiadając o tym, jak rozpoczęła się jej kariera powiedziała: "Wszystko zaczęło się w 2013 roku, kiedy stworzyłam konto w mediach społecznościowych, podobnie jak wiele innych osób. W tym czasie przeżywałam trudny okres w życiu. Miałam kłopoty ze zdrowiem i nie miałam nawet siły, aby wyjść z łóżka.”

Anna zawsze uwielbiała fotografię, malowanie i wszystko, co wiąże się z kreatywnością, więc zaczęła dzielić się nią na swoich kanałach w mediach społecznościowych. Szybko zdobyła sporą ilość fanów i gdy zaczęła interesować się siłownią, jej kanał na Instagramie nieco zmienił charakter.

Anna stała się influencerką i ma już teraz 7,2 mln fanów! Wciąż wyznacza sobie nowe cele, aby jej popularność nie przeminęła. Inspiruje wiele ludzi do tego, aby mogli coś zmienić w życiu, a wiele kobiet pisze pod jej zdjęciami, że chciałyby być takie jak Anna. Swoją nienaganną sylwetkę budowała ciężkimi treningami siłowymi. Jej ulubionymi partiami są nogi i pośladki, co z resztą widać na zdjęciach. Najczęściej wykonuje dane ćwiczenie po 4 serie od 8-10 powtórzeń. Woli wykonać porządny trening, niż spędzać godziny na maszynie cardio.

Anna pilnuje, by w jej diecie znalazły się zdrowe, nisko przetworzone produkty i dba o to, aby dodawać warzywa do każdego posiłku po to, aby dostarczyć wszystkich witamin, minerałów i błonnika, bez potrzeby stosowania suplementów multiwitaminowych. Ponadto, między posiłkami, Anna od czasu do czasu pozwala sobie na mały owoc lub zdrową przekąskę. Pije też dużo filtrowanej wody - do czterech litrów dziennie. Mówi, że nie tylko zapewnia jej to więcej energii na siłowni, ale także pomaga utrzymać czystą skórę, zdrowe włosy i silny układ odpornościowy. Jak Wam się podoba szwedzka ta blondynka?