SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WODYN owy PLAN SCHODKOWY - masa i sila a rzeczywistosc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
stabik:


1: ale uwazam ze dalbys rade podniesc i 80. poza tym znam ludzi co nie liczaciezaru gryfu, albo licza tylko krazki po 1 stronie sztangi...
Moje zawyzenie do 55 kg nadal jest ciezarem zanizonym. Jesli to Ty na macie to jestem pewien.

W kazdum razie poczekamy z tym.
Poki co ciezary masz za male by konkretnie poczuc plecy i juz... co nie znaczy ze nie pracuja..

2: nie kombinuj z planem. Na koniec tyreningu bicepsow wez polowe ciezaru jaki uzywasz na serie podchwytem i zrob 3*10 nachwytem.

Jesli za lekko to zwolnij tempo ruchu do nieznosnie "piekacych" odczuc.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Ja w ogole odnosze wrazenie ze to co sie przyjelo ze martwy jest na prostownik to jakas przesada. Generalnie prostownik, jesli sie nie garbimy, pracuje izometrycznie. "Ciągną" posladki. Reszta tylko "trzyma".

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1041
tak to ja na macie po ostatnim treningu(martwy ciąg)w poniedziałek sadze ze napewno bym wziol 80kg.Dzisiaj robiłem bicepsa i i boli mnie troche prawy bark, moze słabo sie dogrzałem ?? Jakie rozgrzewkowe cwiczenia robic na bicepsa?

Judo Team Dębica

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Na bicepsa powinno wystarczyc to co masz. Czesto zbiegi okolicznosci powoduja zludzenia.

Zalozmy ze nadwyrezyles bark na Vale Tudo a pozniej robiac bica dopiero poczules. Taka kontuzja po prostu sie nie zdarza w tym cwiczeniu.

A rozgrzewka jest podana na poczatku i taka powinna byc.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Witam przyznam sie ze wczoraj robilem klate (33kg) i mialem pproblemy. Nie dawalem juz rady podnosic siezaru tak wybuchowo jak do tej pory. Podnosilem ciezar powoli poniewaz szybciej nie dawalem rady. Bylo ciezko. W poniedzialek zrobie podsumowanie tygodnia. Będzie ono wygladac troche inaczej niz do tej pory. Pozdrawiam

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6100
Witam jestem piłkarzem i chciałbym zwiększyc trochę siłe przez ten trening i mam kilka pytań.Liga zaczyna się w marcu i mogę przez te 2 miechy pocwiczyc dodatkowo nad sobą.Czy mógłbym robic tak że przez 3 tyg jechałbym bardziej masowo (chodzi o te 10 powtórzeń)a później zacząc typowo siłowy.Przede wszystkim chciałbym zwiększyc siłę ramion i nie wiem czy żeby miec lepsze efekty przez te 2 miesiące (bo kolega ma więcej tego czasu)poprostu do tych 2 dni (bicepsu i tricepsu) nie dodac po dwa,trzy cwiczenia.W dniu treningu nóg bardziej wolałbym skupic się na dynamice więc pytanie czy mógłbym zmniejszyc ciężar a szybciej robic żeby zwiększyc tą dynamike.Bardzo dziękuje za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1041
człowieku z nieba spadłes? nie ten dział !!

Judo Team Dębica

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6100
Ciebie się akurat nie pytam.Czy ja powiedziałem że chce trening piłkarski czy coś podobnego ??? Nie,więc się schowaj i nie gadaj.Chcę jechac tym planem tylko mam kilka pytań w których chciałbym ten plan nieco skorygowac dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1041
wyluzuj piłkarzyku

Judo Team Dębica

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
znowu klutnia? zaraz wpadnie WODYN i zrobi z wami pozadek

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do 'Robimy formę na lato'

Następny temat

Kilka pytań!

WHEY premium