SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WODYN owy PLAN SCHODKOWY - masa i sila a rzeczywistosc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Ja tez jestem bardzo zadowolony. Ale ostrzegam. Po calym MEGACYKLU wyraze opinie i powiem tyle ze wtedy wyraze oswa opinie co mozna by zmienic wg mnie.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Wiec tak WODYN mam do ciebie pytanie. Na jakich ciezarach ty i inni testujacy wczesniej ten plan konczyliscie "3" chodzi mi o procenty pierwotnego MAXA. Moga byc wyniki przyblizone jesli nie pamietasz

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2423
Pytanie do WODYNA: Czy moglbym zamienic dni treningowe tak abym mial wiecej czasu na regeneracje po treningu klatki a przed treningiem tricepsow ? np.
d1-Uginanie ramion ze sztanga
d2-Wyciskanie sztangi leżąc na płaskiej ławce
d3-Pełny przysiad
d4-Wyciskanie sztangi zza karku
d5-Wyciskanie sztangi w wąskim chwycie na ławce płaskiej
d6-Martwy ciąg
d7-wolne

Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
georgu

Ja tez jestem bardzo zadowolony. Ale ostrzegam. Po calym MEGACYKLU wyraze opinie i powiem tyle ze wtedy wyraze oswa opinie co mozna by zmienic wg mnie.

NIE KOZACZ JUZ BO PRZYMULARZ, DOBRZE?

OSTATNIO CIAGLE SLYSZE ZE ZLE CWICZE I ZLE SIE ODZYWIAM, HEHEHEEHE
TYLKO CZEMU TO MOWIA JAKIES CIOTY CO CISKAJA 80-100 KG MNIEJ NIZ JA?




georgu


Wiec tak WODYN mam do ciebie pytanie. Na jakich ciezarach ty i inni testujacy wczesniej ten plan konczyliscie "3" chodzi mi o procenty pierwotnego MAXA. Moga byc wyniki przyblizone jesli nie pamietasz

HEHEEH, TAK SIE SKLADA ZE NIKT CALOSCI MEGACYKLU JESZCZE NIE PRZESZEDL Z ROZNYCH POWODOW, ZAZWYCZAJ DOSTAWALI EUFORII ZE NA KLASCYCZNYCH ******LKACH MOZNA TERAZ POJECHAC I GOOWNO Z TEGO WYCHODZILO.

NIESTETY JA TEZ POPELNILEM TEN BLAD A NIE MIALEM JUZ MOZIWOSCI GO NAPRAWIC, CZAS LECI... MOZE W PRZYSZLOSCI.



karolmax16

Pytanie do WODYNA: Czy moglbym zamienic dni treningowe tak abym mial wiecej czasu na regeneracje po treningu klatki a przed treningiem tricepsow ? np.
d1-Uginanie ramion ze sztanga
d2-Wyciskanie sztangi leżąc na płaskiej ławce
d3-Pełny przysiad
d4-Wyciskanie sztangi zza karku
d5-Wyciskanie sztangi w wąskim chwycie na ławce płaskiej
d6-Martwy ciąg
d7-wolne

1: SAM ZROBILES TRICA NA DRUGI DZIEN PO WYCISKANIU NA BARY.

2: SKORO TAK ULOZULEM I ZAAPROBOWALEM TO TAK MA BYC, DLUGA BY TLUMACZYC, ALE PO PIERWSZYCH LEKKICH TRENINGACH CIALO PRZYZWUCZAJA SIE DO SZYBKIEJ REGENERACJI, PODOBNIE JEST NA TRENINGACH "FULL BODY", JESLI ZROBISZ PIERWSZE TRENINGI Z ZAPASEM TO CIALO SIE PRZYSTOSUJE DO PRZERW NA REGENERACJE... OCZYWISCIE JAKIES MINIMUM CZASU JESTR NIEZBEDNE, CZYLI 2 DOBY.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
No dobra juz nie bede. A mialem nadzieje ze juz cisne tyle co ty Ba myslalem nawet ze po "3" wezme z 1000% pierwotnego . Ok dobra koniec piep..enia z mojej strony. Przyznaje ze humor sie mnie trzyma.


Wodyn przyznam ze mysle tak jak Karolmax bo 4 dnia robie klate i przystepujac 6 dnia do trica mam zajefajne zakwasy na klacie. Jest to dziwne uczucie. Robiac tak zawkasy na klacie trzymaja mi sie do 2 dnia nastepnego tygodnia . Czy to dobrze czy zle? Prawde mowiac przyrosty sa i w masie i w sile wiec nie wiem co o tym sadzic. Mam nadzieje ze wszystko jest ok. WODYN co o tym sadzisz?

Zmieniony przez - georgu w dniu 2007-03-25 22:56:56

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
ok

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Siema mam pytanie do WODYN'a otoz nurtuje mnie kiedy bede mogl sprawdzic moje wymarzone maxy. No i jak powinien wygladac ten proces. Bo jezeli zaloze ze jestem w stanie wycisnac ciezar X to z jakim % X powinienem zaczac rozgrzewke i od jakiego %X powienienem probowac. No i ostatnia zecz co ile zwiekszac ciezar jesli dam rade dany podniesc? Co 2kg czy moze co 3? Chyba troche namacilem ale mam nadzieje ze mnie zrozumiesz

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2255
Wodyn mam pytanko. Czy jak skończe 3-ki to mogę wziąśc się za trening niemieckich ciężarowców( chodzi mi o to ze zaczynam cwiczyc juz typowow siłowo, głównie interesuje mnie wyciskanie na płaskiej). Zapytałem w chłopaków w dziale Wyciskania, dwuboju... i polecili mi własnie ten trening. Chciałem jeszcze tylko zasięgnąć Twojej opini?

Something so strong driving me on, never tire. Something so strong burning so long, like a fire
Something so strong born of the sun, taking me higher.
Something so strong been coming so long, burning desire.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Siema mam pytanie do WODYN'a otoz nurtuje mnie kiedy bede mogl sprawdzic moje wymarzone maxy.

CZYM POZNIEJ TYM WIEKSZE BEDA, ALE NAJWCZESNIEJ PO TROJKACH PLUS PO TYGODNIU PRZERWY PLUS PO TR PRZYGOTOWAWCZYM (1 DZIEN PLUS 1-2 PRZERWY)

RADZE ISC WTEDY NA 133,333% OSTATNICH CIEZAROW Z JAKIMI RBILES TROJKI (BEZ PRZESTANKOW - A Z PRZESTANKAMI JAKIES 140%)


No i jak powinien wygladac ten proces.

MNIEJ WIECEJ OPISALEM

Bo jezeli zaloze ze jestem w stanie wycisnac ciezar X to z jakim % X powinienem zaczac rozgrzewke i od jakiego %X powienienem probowac.

HEHHEEH,

ZACZYNASZ OD JAKEJS POLOWY "X" I DOKLADASZ PO 10KG CO SERIE ROBIAC PO 1 POWT, PO KILKU TAKICH 1-POWT SERIACH JESTES JUZ GOTOW.

OCZYWISCIE W REK NA BICEPS TROSZKE INACZEJ TO WYGLADA, TU DODAWAJ PO JAKIES 5 KG POKI NIE BEDZIESZ SILNY.


No i ostatnia zecz co ile zwiekszac ciezar jesli dam rade dany podniesc?

TAK, NA MIEJKSCU OCENISZ O ILE.

Co 2kg czy moze co 3? Chyba troche namacilem ale mam nadzieje ze mnie zrozumiesz

SAM BEDZIESZ MUSIAL WIEDZIEC, GENERALNE W "POTEZNYCH RUCHACH" WIECEJ A W "POMNIEJSZYCH ROBISZ MNIEJSZY SKOK


WSOSP


Wodyn mam pytanko. Czy jak skończe 3-ki to mogę wziąśc się za trening niemieckich ciężarowców( chodzi mi o to ze zaczynam cwiczyc juz typowow siłowo, głównie interesuje mnie wyciskanie na płaskiej). Zapytałem w chłopaków w dziale Wyciskania, dwuboju... i polecili mi własnie ten trening. Chciałem jeszcze tylko zasięgnąć Twojej opini?

OPRACOWUJAC TEN TRENING BAZOWALEM M.IN NA TYM O KTORYM PISZESZ I UWAZAM ZE MOJ JEST LEPSZY( ), SZCZEGOLNIE DLA NORMALNYCH LUDZI... A TYM BARDZIEJ MLODZIEZY UCZACEJ SIE TECHNIKI I KOORDYNACJI (A TO W RZECZYWISTOSCI NIGDY NIE TRWA MNIEJ NIZ KILKA LAT).

PODNOSZENIE CIEZAROW W SUMIE CWICZY INNY RODZAJ SILY, WIEC I TRENINGI POWINNE BYC INNE - OCZYWISCIE TEN O KTORYM MOWA BYL POZASEZONOWY , ALE I TAK STAWIAM NA TEN (SCHODKOWY).

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-03-30 17:59:29

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 288 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2673
ja dodalbym jeszcze opierając sie na skosneji uginanie ramion zwyklym uchwytem.

,

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do 'Robimy formę na lato'

Następny temat

Kilka pytań!

WHEY premium