SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WODYN owy PLAN SCHODKOWY - masa i sila a rzeczywistosc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6100
Pasuje mi w te dni w sobote też mógłbym bo mam trening rano to wieczorem moge cos porobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Ludzie stala sie zecz straszna.
Dzisiejszy trening: wyciskanie na barki
rozgrzewka 17kg
seria wlasciwa 24kg.
1,2,3 seria szly ciezko
4,5,6 nagly wybuch energi ciezar latal
7 seria kolo 7 powturzenia doznalem upadku miesniowego prubowalem powtorzyc powtorzenie lecz barki nie daly rady.

Mysle ze to dobry czas aby zejsc na "piatki" ale niech wypowie sie o tym sam prowadzacy (WODYN). dzi ty tez wyraz swoja opinie. Ogolnie jest to juz 7 tydzien mych zmagan z tym planem. MC w tym tygodniu robilem z ciezarem 59kg. Co o tym sadzicie?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1041
a wziełes pod uwage ze pierwszy raz zwiekszysz ciezar na bicu i barach dopiero w czwartym tygodniu treningu??

Zmieniony przez - stabik w dniu 2007-01-24 23:17:13

Judo Team Dębica

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Super, wlaz na piatki.

Tak dawno to bylo ze nawet nie pamietam jak sie ciezar oblicza teraz do nich.

Dawaj wymiary tez. Zwazyles sie gdzies?

edit: znaczy pamietaj ze dokanczasz ten tydzien w trybie normalnym, potem przerwa i dopiero trening z piatkami

Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-01-25 08:22:10

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5428
GEORGE wydaje mi sie ze za dlugo na dziesiatkach pojechales,ale moze sie myle mysle ze wczesniej miales zalamanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Byc moze za dlugo. Ja tego nie wiem. Zalamania do tej pory nie mialem dopiero wczoraj!!! Narazie skoncze ten tydzien i poczekam az WODYN sie wypowie co mam zrobic

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Dzis stala sie ta sama tragedia co wczoraj. Biceps padl w 9 seri z ciezarem 24kg czyli takim jak barki. Skoncze ten tydzien do konca i mam nadzieje ze do tego czasu dostane wskazowki od WODYN'a co dalej.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Guzik: uklad dni nie pozwala wyciagnac z tego planu max korzysci, tak wiec sadze ze najlepiej bedzie tak:

PT: PODRZUT

SO: WOLNE

NIE: PRZYSIADY

PON: SUPERSERIE: WYCISKANIE W WASKIM CHWYCIE + WIOSLOWANIE PODCHWYTEM (ciezar jak w waskim, ale robisz 2 razy wiecej powt)


ZROB SPRAWDZIANY W TEJ KOLEJNOSCI:
-PRZYSIAD
-WASKI
-PODRZUT

PLAN DOPASOWALEM PRZY OKAZJI DO WYMOGOW PILKI NOZNEJ.
JAKO ZE MASZ MALO CZASU TO PO USTANOWIENIU WYNIKOW MAX ZACZYNASZ OD 60% MAXOW I ROBISZ PO 5 POWT.


George:

Przechodzisz na piatki. Dzi cos tam piep*zyl ze obliczenia sie zmieniaja, ale nie sluchaj, po tygodniu przerwy wchodzisz o 1 poziom wyzej ale robisz juz tylko 5 zamiast 10 powt.

Ile % maxa stanowily obecne ciezary?
No i sprawozdanie pisz po skonczeniu "mikrocyklu/"tygodnia".

pozdr

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Wlasnie, wypisz ciezary i wymiary.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Panowie w niedziele mam ostatni dzien cwiczen na dziesiatkach wiec w poniedzialek zrobie podsumowanie. Wypisze ciezary na ktorych skonczylem "10" ile to procent maxa sprzed zaczecia cyklu ile przyszlo na obwodach. Napisze jak mi szly partie i wogole. Mam juz pewien pomysl na "mega" podsumowanie :P

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do 'Robimy formę na lato'

Następny temat

Kilka pytań!

WHEY premium