SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIOSENNA REDUKCJA, SPAM-POST-DESTRUKCJA!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 197168

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
chodzilo mi o ten samochod... ale mniejsza o to....

Zmieniony przez - poczes w dniu 2012-03-02 14:16:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Apropo samochodów - patrzcie jaki zayebisty Merol.
http://photos03.otomoto.pl/photos/original/C22/33/60/C22336066_1.jpg
Tylko skad w moim wieku wziasc 16k
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Jakos do mnie nie przemawia.
cv moze providenta?? Najwyzej oddasz potem z 50k
Poczekaj na stronga on bankowo uswiadczy Nas jakas zlota rada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Można zostać męską prostytutką.

W celach zarobkowych to nie pedalstwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
jak kogos to ''pociaga'' to spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Panie Darku, martwie sie o Pana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 718
Panie Krystianie merolek boski ;D ile cali koło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
strongzonk
Z przemyśleń. Po prostu: żeby wprawić w ruch ciało ważące 60kg potrzeba mniejszego nakładu siły. Żeby wprawić w ruch ciało ważące prawie 90kg, potrzeba znacznie większego nakładu sił. Tak trudno to pojąć? Sam nie byłem orłem z fizyki i matematyki, no ale bez przesady.

Robiłem przed chwilą przysiady na jednej nodze. To jest trening i wysiłek dla ud. Zaglądam czasami do ladies i śmieszy mnie ten ich ATG challenge. Myślą sobie naiwnie, że takie przysiadanie to jest niesamowity wyczyn, że schudnie im tyłek. Podobnie jak A6W może taki ATG challenge dać co najwyżej przetrenowanie. Spróbowałyby tego co ja, to mógłbym się założyć, że 90% z ladies nie zrobiłoby nawet 2 przysiadów na jednej nodze. Przekonałyby się, że przysiady na jednej nodze to jest dopiero challenge.

No, ale co kto robi jej rzecz. Nie jestem niczyim trenerem.

Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-03-02 12:09:23


Sory za obraze, ale czy ty strong jestes zdrowy psychicznie? Po co ty piszesz takie glupoty, moze na poczatku to bylo smieszne, ale teraz jest zalosne. Chcesz robic z siebie posmiewisko czy jak? Prowadzisz dziennik to prowadz, nie prowokuj ludzi z forum zeby sie z Ciebie ciagle smiali ... Przysiad na jednej nodze ... Dobrze Ci radze skoncz z robieniem z siebie d****a - wyjdzie Ci to na dobre. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Waszek SOG razy milion procent.
Strong Twoje 5 minut minęło, masz dwa wyjscia:
- robic z siebie karykature sportowca nadal
- ogarnac sie i przestac pajacowac.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TRENING DLA KOBIETY PORADA!!??

Następny temat

PLAN NA MASE DO OCENY

WHEY premium