SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIOSENNA REDUKCJA, SPAM-POST-DESTRUKCJA!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 197114

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mniej wegli robi swoje :D
ja na redu w tamtym roku na sucho tez bylem wybuchowy
zreszta zawsze jestem spokojny itd a czasem poprostu nie wytrzymuje i daje upust emocjom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No na treningu to można!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a poza treningiem to tylko nadmiar testa sie wydostaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Darek troche przesadziłes ale w Warszawie same chamy
jak mozna sapac do starszego dziadka bo cie nadepnal tym bardzij ze byl scisk w autobusie był by ktos rozgarniety i młodszy to bys w pape dostał za chamstwo, od co

Ty i Shit obaj tacy agresywni, dawki zmniejszcie






Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-03-16 23:49:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A 60-80 % to migracja zarobkowa czy studenci. Sami na siebie narzekają. Chłopak, który przyjeżdża z wioski gdzie nie ma pasów, przyjeżdża do stolicy robić karierę jako policjant polegającą na wlepianiu mandatów za przejście na czerwonym.

W autobusie nigdy nie siadam, bo nie mam ochoty co chwila patrzeć czy może wsiadła jakaś babcia, która chciałaby usiąść. PRZODEM do kierunku jazdy, bo 2 wolne siedzenia skierowane w przeciwnym kierunku nie czynią zadość jej potrzebom.

Wiesz, wyobraź sobie, że nastolatek nadepnął dziadowi na nogę. Myślisz, że motłoch nie zareagowałby tak samo? Wiem, że zareagowałem trochę ZA ostro, ale są pewne granice, których się nie przekracza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mogles mu wyp******ic to by sie kultury nauczyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No właśnie nie zrozumiałeś dlaczego się wkur.wiłem. Tu W OGÓLE nie chodziło o to, że mi nadepnął na stopę. Chodzi o to, że nadepnął mnie i zaczął mnie op*****lać, że źle stoję. Przy drzwiach byłem tylko ja, więc było pusto i to po prostu on nie potrafi chodzić. OK, nawet ja dzisiaj komuś nadepnąłem na nogę, zdarza się. Ale ja automatycznie odwróciłem się i powiedziałem przepraszam- typ się uśmiechnął i powiedział standardowe "nic się nie stało". Na tym polega właśnie kultura i to jest fundamentem zorganizowanego społeczeństwa. Ten człowiek widocznie na własne życzenie nie chce do niego przynależeć, więc nie należy traktować go z honorami.

Myślę, że to był były ubek. Oni tacy są.


Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-03-17 00:00:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem o co chodzilo
dla jaj to napisalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Pisałem to do Krystiana aka cvfdbkz, bo skubany edytował wypowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aa nie zauwazylem, faktycznie :D

cv
ja lece na 2g wit C bo jak zmniejsze to zaraz gardlo boli itd :/
a tak to spoko jest, nie zmniejszam dopuki cieplej nie bedzie :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TRENING DLA KOBIETY PORADA!!??

Następny temat

PLAN NA MASE DO OCENY

WHEY premium