SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 196: McGregor vs. Diaz – wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Cos wtym jest, też omijam pre fight itp, czasem embedded, bardziej pod kątem przygotowań zawodników, czasem przypadkiem wyłażą takie kwiatki po których wiadomo że zawodnik jest z forma w czarnej dupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja od kiedy ta cala szopka sie zaczela przewijalem polowe embedded

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Bruce Lee wrocil na forum ? Trzeba by jakis memow dobrych dla niego poszukac Zobaczylem sobie po raz 23 raz walke i caly czas ona zaj**iscie humor poprawia Przeoczylem jakos slowa Diaza po walce, ktory powiedzial ze jakby byl w full campie to Condor by go nawet nie dotknal. To jest super szacunek dla przeciwnika

A tak w ogole to Diaz chlal na jachcie a nie qrwa trenowal thriathlon:

http://www.foxsports.com/ufc/story/ufc-nate-diaz-conor-mcgregor-yacht-cabo-mexico-got-the-call-to-fight-030716?cmpid=tsmtw:fscom:ufconfox

I kilka slow od RDA:

http://www.mmafighting.com/2016/3/7/11174786/rafael-dos-anjos-says-conor-mcgregor-lacked-heart-got-exposed-at-ufc?utm_campaign=shaunalshatti&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

"A lot of people say, ‘ah, Conor went up two weight divisions.' No. Nate Diaz, he's a 155-pound fighter. He's a lightweight," dos Anjos added. "And [McGregor] is saying that, ‘I went up two weight divisions.' No, he did not fight Robbie Lawler. He did not fight Johny Hendricks. He fought Nate Diaz, which is 155. ... I just think Conor doesn't deserve to fight for this, for the 155 belt. He just got smashed by the No. 5 ranked (fighter)."

"A lot of people say, ‘ah, Conor went up two weight divisions.' No. Nate Diaz, he's a 155-pound fighter. He's a lightweight," dos Anjos added. "And [McGregor] is saying that, ‘I went up two weight divisions.' No, he did not fight Robbie Lawler. He did not fight Johny Hendricks. He fought Nate Diaz, which is 155. ... I just think Conor doesn't deserve to fight for this, for the 155 belt. He just got smashed by the No. 5 ranked (fighter)."

For now, dos Anjos is simply content to see the McGregor chapter of his career come to a close, even if he wasn't the one to personally slam the book shut. Once he's healthy, dos Anjos has plenty of viable challengers waiting in the wings for his lightweight belt. McGregor, meanwhile, is likely to return to 145, although dos Anjos believes the featherweight belt could be changing hands sooner than some expected.

"Frankie (Edgar) would kill him," dos Anjos said. "It's a different level. It's just a different level. I think against Aldo, he got lucky. He caught Aldo with a punch. But other than that, who has he fought? He fought Chad Mendes with a 10-day notice and Chad Mendes gassed out, but he gave him a hard time. It's all talk, man. It's all hype."

Wszystko tu zostalo juz powiedziane co mowi RDA. Czyli Rafael czyta nasze forum


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-03-08 04:16:32
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Jeszcze się okaże, że Diaza musieli przed samą walką wyciągać z imprezy, na ktorej dzień przed walką haha :D
1

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
RDA trafił w punkt, piękne podsumowanie McGrapplera.
Z dwoma kategoriami to też niezła bzdura - ale to już zostało wyjaśnione w tym wątku.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Conor:

"Szedłem jak burza i postawiłem wszystko na jedną kartę. Zadałem cios i chybiłem. Nigdy nie przeproszę za to, że próbuję. Trudno, zdarza się. Trzeba umieć przegrywać jak prawdziwy mężczyzna. Nie mam zamiaru przed tym uciekać.

Nie zmienię tego jaki jestem. Dajcie mi znać kiedy inny mistrz skoczy wyżej o dwie kategorie wagowe. Jeśli jesteś zmęczony moim gadaniem o forsie to odpocznij sobie. Kiedy się obudzisz ja dalej będę będę tu stał z największą sprzedażą biletów i PPV na galę UFC. Cały czas będę mówił o gigantycznych sumach.

Dziękuje wszystkim za prawdziwe wsparcie, j**ać tych którzy pojawili się znikąd ciesząc z mojej porażki. Kocham wszystkie te reakcje. To one płacą za moje steki na śniadanie. W moim życiu, w ten czy inny sposób byłem w takiej sytuacji wiele razy. Wezmę to na klatę i wrócę silniejszy.

Aldo jesteś cipką. Dos Anjos jesteś cipką. Kiedy piszę się historia MMA, ja jestem w klatce. Ty jesteś w tym czasie na Twitterze. Wiadomość do fanów! Nigdy nie rezygnuj z wyzwań. Nigdy nie bój się przeciwności losu. Zmierz się z nimi idąc na przód."

Zayebiste podejście
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
to imo byla walka 2 lightweightów ktorzy wagi nie zbijali także bez jaj ,że bił się z WW...

Właśnie Edgar maszyna cardio i zaj**iste zapasy i dobry boks i do tego Conor troche doyebał do LW i znowu zbijanie bez IV kiepsko bardzo to widzę ojj... Edgar pięknie złożył Mendesa...

chociaż Edgar znowu niski zawodnik Mcgregor może to wygrać 1/2 runda... Obstawiam Edgar by T(KO) w 3/4 rundzie i mcgregor zostaje bez pasa ,przechodzi do LW i tam się buduje od nowa. Wciąż dość młody fighter ma czas żeby się dużo podszkolić ,szczególnie jak zmieni Camp i wyebie tego ido ,bo koleś trochę jak Dolce.

także fajnie by było zobaczyć Conora trenującego w AKA bądź u Jacksona


Zmieniony przez - xper w dniu 2016-03-08 13:51:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Na Khabibie i RDA sie odbuduje Tez czekam na jego walke z Frankiem, ale cos czuje ze jednak bedzie Aldo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Conor w AKA, sparujący z DC i Cainem i Rockholdem :D Lepiej niech się podpucuje do team alpha male :D
1

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Lepiej Skrap Pack
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 34: New Order - wyniki walk i dyskusja

Następny temat

I'm not surprised motherfuckers !!!

WHEY premium