SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 196: McGregor vs. Diaz – wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Bardzo mądra decyzja. W rewanżu z Diazem ten by go stłukł jeszcze bardziej niż w I walce, więc po co mu to...
Ma zobowiązania w FW, więc niech broni tytułu. Mam nadzieję, że Edgar w końcu dostanie szansę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Przeciez wiadomo od razu bylo ze zadnego rewanzu nie bedzie. Dupa jeszcze boli a tu mialby znow przegrac?
A zawalczyc powinien wpierw z Edgarem

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Mądra decyzja. Może i kiedyś na rewanż z Diazem przyjdzie czas. Conor jest młody, jak mądrze podejdzie do swojej kariery to osiągnie jeszcze sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
hahahahahaha, midgets, king of midgets. Pozdrawiam tych co twierdza ze w rewanzu Conor wygrywa z Diazem Mam nadzieje ze mu Diaz nawbija na tweecie albo w jakims wywiadzie.



Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-03-14 17:56:50
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Rewanz bez sensu, Conor na niego nie zasluguje. Musi bronic pasa, Edgar powinien byc nastepny, POWINIEN. Bardzo ciekawe zestawienie z jednej strony McGregor z KO ciosem, zaj**istym boksem i ciagle calkiem mlody w MMA. Z drugiej strony Edgar boksuje i rusza sie nie gorzej, cardio tj. Diazowi nie padnie no i zapasy ma mocne i parter. Stawiam na Conora przez KO. No i Edgar 34 lata, jednak wciaz w swietnej formie, nikt tu sie nie zdziwi jak wygra z Conorem, nawet ja
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Byl mistrzem w LW, przy jego rozmiarach,to wiele mowi

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
No Edgar moze tj. BJ Penn zostac mistrzem 2 kategorii, on do koguciej moze by zbil naprawde szacunek, ze Edgar przy swoich warunkach byl mistrzem lekkiej. Jednak patrzac na walki z tamta czolowka to RDA to bardziej dominujacy mistrz, Edgar zdobyl pas przez to ze Penn zostal okradziony wyraznie w 1 walce, rewanz fakt slusznie wygral, potem 2 swietne walki z Maynardem i w 2 tych walkach Maynard o wlos go nie skonczyl, no i to w pierwszych rundach a Conor wlasnie ma najwieksze szanse z Edgarem w 1 rundzie, potem rosna szanse Edgara. Potem stracil pas z Bensonem i w rewanzu imo tez slusznie przegral po wyrownanej walce.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Matt Serra powiedział co myśli o Conorze
Byłem kure*sko szczęśliwy, widząc zwycięstwo Nate’a. Nie zrozumcie mnie źle, bo lubię oglądać walki Conora McGregora, ale za to g**** z Nate’m uczącym dzieci jiu-jitsu. Słuchajcie, być dowcipnym itd. to jedna rzecz, ale gdy pieprzysz jakieś brednie, udając mądrego, wiesz co? Gdy zaczynasz przekraczać granicę, twoja karma nie będzie dobra. Zaczynasz wyśmiewać gości uczących jiu-jitsu, Nate mógłby być na mieście, odwalając różne gówniane akcje, lecz jest tutaj i uczy dzieci MMA, Ty głupi skur*ielu. Jak śmiesz. To kure*sko głupie. Chcesz robić pieniądze to rób pieniądze, ale to było głupie. To mnie zezłościło, bo kocham braci Diaz, więc kiedy Nate go kur*a, podłączył, kiedy zaczął trafiać to odbiło mi z radości.

Trochę też o Holly
Cholera, Holly Holm to wielka wojowniczka! Zrobiła sobie „drzemkę”, nie odklepała. Słyszeliście ją na pierd*lonej konferencji prasowej? Oni pytali ją: „Dlaczego wolałaś odpłynąć?” Lecz ona wcale tego nie chciała. Wierzyła do końca, że uda jej się wydostać i wygra ten pojedynek. Odklepanie nie było jej opcją. Jak można tego nie szanować? Nie chcę wyjść na ku*asa, ale spójrzcie na Conora.
i o Diazie
Uważam braci Diaz za przyjaciół. Oni są jak przedłużenie rodziny, są pod Cesarem, a ja pod Renzo, zawsze mieliśmy do siebie wzajemny szacunek. Ci faceci mają pełno szacunku. Dużo ludzi tego o nich nie wie, ale tak naprawdę jest, wiecie, czego już nie ma? Nie ma zasad. Nie ma lojalności. To dobrzy goście, mają pierd*lone zasady i są wielkimi wojownikami, człowieku.

Co sadzicie o słowach Matta? Chyba naśmiewanie się z Diaza, z tego że uczy dzieci to trochę przegięcie.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-03-15 17:31:13
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Troche tak, ale mialo to na celu podkreslic, ze Diaz jest biedny i ta walka to zmieni i chcial go tym wk***ic a pomijajac konferencje to McGregor ma do niego szacunek za to, ze uczy dzieci BJJ, jestem tego pewien. Akurat tu sie zgadzam z krytyka, ale gorzej jakby tak naprawde myslal xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Agares25
Matt Serra powiedział co myśli o Conorze
Byłem kure*sko szczęśliwy, widząc zwycięstwo Nate’a. Nie zrozumcie mnie źle, bo lubię oglądać walki Conora McGregora, ale za to g**** z Nate’m uczącym dzieci jiu-jitsu. Słuchajcie, być dowcipnym itd. to jedna rzecz, ale gdy pieprzysz jakieś brednie, udając mądrego, wiesz co? Gdy zaczynasz przekraczać granicę, twoja karma nie będzie dobra. Zaczynasz wyśmiewać gości uczących jiu-jitsu, Nate mógłby być na mieście, odwalając różne gówniane akcje, lecz jest tutaj i uczy dzieci MMA, Ty głupi skur*ielu. Jak śmiesz. To kure*sko głupie. Chcesz robić pieniądze to rób pieniądze, ale to było głupie. To mnie zezłościło, bo kocham braci Diaz, więc kiedy Nate go kur*a, podłączył, kiedy zaczął trafiać to odbiło mi z radości.

Trochę też o Holly
Cholera, Holly Holm to wielka wojowniczka! Zrobiła sobie „drzemkę”, nie odklepała. Słyszeliście ją na pierd*lonej konferencji prasowej? Oni pytali ją: „Dlaczego wolałaś odpłynąć?” Lecz ona wcale tego nie chciała. Wierzyła do końca, że uda jej się wydostać i wygra ten pojedynek. Odklepanie nie było jej opcją. Jak można tego nie szanować? Nie chcę wyjść na ku*asa, ale spójrzcie na Conora.
i o Diazie
Uważam braci Diaz za przyjaciół. Oni są jak przedłużenie rodziny, są pod Cesarem, a ja pod Renzo, zawsze mieliśmy do siebie wzajemny szacunek. Ci faceci mają pełno szacunku. Dużo ludzi tego o nich nie wie, ale tak naprawdę jest, wiecie, czego już nie ma? Nie ma zasad. Nie ma lojalności. To dobrzy goście, mają pierd*lone zasady i są wielkimi wojownikami, człowieku.

Co sadzicie o słowach Matta? Chyba naśmiewanie się z Diaza, z tego że uczy dzieci to trochę przegięcie.



Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-03-15 17:31:13


Ładnie pojechał taczbatowi :) W umie to ma racje z tym klepaniem. Holly odleciala, a Conor klepal szybciej niz Sage
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 34: New Order - wyniki walk i dyskusja

Następny temat

I'm not surprised motherfuckers !!!

WHEY premium