SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 196: McGregor vs. Diaz – wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Gdzie napisałem że to wszystko? No kvrwa nie mogę...

Przypisywanie porażki treningowi, jest tak samo durne jak przypisywanie treningowi zwycięstwa z Aldo. To wszystko jakiś tam element całości. Nie wiem, ile czasu poświęcał Conor na inne treningi- wbrew pozorom nie jest tak że to co w Embedded to wszystko co robi Conor- niektórzy chyba tak myślą...

Nie wiadomo ile czasu Conor poświęcił na inne treningi. Podejrzewam że movement to jakiś mały ułamek. A tak czy siak się będę trzymał tego, że to co głównie zawiodło to taktyka- wymiany z Natem.

A to że w SW trening- czy to gimnastyczny, czy to trójbojowy czy triathlonowy, czy sprinterski jest tylko dodatkiem to... NO SHIT SHERLOCK. W końcu to SW i powinno sie opierac głównie na treningu sw to chyba jasne. Tak samo jak sprinter opiera się na treningu sprinterskim- i wplata dodatki typu siłownia, ćwiczenie refleksu itp. Kazdy wie, co powinno byc trzonem w kazdym sporcie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dremor
Gdzie napisałem że to wszystko? No kvrwa nie mogę...

Przypisywanie porażki treningowi, jest tak samo durne jak przypisywanie treningowi zwycięstwa z Aldo. To wszystko jakiś tam element całości. Nie wiem, ile czasu poświęcał Conor na inne treningi- wbrew pozorom nie jest tak że to co w Embedded to wszystko co robi Conor- niektórzy chyba tak myślą...

Nie wiadomo ile czasu Conor poświęcił na inne treningi. Podejrzewam że movement to jakiś mały ułamek. A tak czy siak się będę trzymał tego, że to co głównie zawiodło to taktyka- wymiany z Natem.

A to że w SW trening- czy to gimnastyczny, czy to trójbojowy czy triathlonowy, czy sprinterski jest tylko dodatkiem to... NO SHIT SHERLOCK. W końcu to SW i powinno sie opierac głównie na treningu sw to chyba jasne. Tak samo jak sprinter opiera się na treningu sprinterskim- i wplata dodatki typu siłownia, ćwiczenie refleksu itp. Kazdy wie, co powinno byc trzonem w kazdym sporcie.



A gdzie ja napisalem, ze przez to przegral? Nabijam sie

No chyba ze to Nie do mnie


Zmieniony przez - grind w dniu 3/7/2016 9:55:10 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To nie do Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Dremor - do mnie pewnie też nie Bo nie napisałeś i ja również uważam że to tylko ułamek. Źle to może zabrzmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Do Agaresa;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boli mnie to, że zatrudnił jakiegoś specjalnego gościa od movementu, a od BJJ czy zapasów czy MT nikogo ciekawego. Dobrze mu zrobi ta porażka. Chodzi o to, że zapomniał o jakichś lepszych sparnigpartnerach trenerach bjj, zapasów, MT, a nie o to, że trenował movement z Ido, które na pewno pomaga. Po prostu tutaj użytkownicy typu Brodnica mówili, że movement to wszystko i jest najważniejszy na świecie i już brus li o tym mówił. Niewiele dołożył do swojego arsenału patrząc na jego występy od początku UFC


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-03-07 09:59:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Capoeira i breakdance nie zastąpią treningu silowo-kondycyjnego. Widziałem w Countdown jak ćwiczył Conor i przepchniecie pustych sledow nie robiło wrażenia.


Oczywiście ten ruch na ido portal uważam za tez ciekawe podejście i fajne uzupełnienie. Chodzenie na poreczach, świetny balans to wisienka na torcie, w przygotowaniu fajtera, pod warunkiem że ma fundamenty w postaci kondycji i siły.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
O i teraz się zgodzę. Choć dalej uważam, że to co najbardziej zawiodło to taktyka. Nie można iść na wymiany z Natem. Tzn, na pewno treningi pod okiem kogoś lepszego i lepsi sparingpartnerzy przydaliby się Conorowi ALE imo w walce miały wpływ dwie rzeczy

- brak przewagi warunków Conora - o tym pisałem przed walką

- brak dobrej taktyki- o tym też pisałem. Ze stójkowicz Thomson pokazał jak sie walczy z Diazem. Wydawało mi się, że Conor zawalczy swoim stylem- czyli kontry +presja. Wg mnie Conor zawalczył po prostu głupio. I jak każdy kto walczy głupio z Diazem- przegrał.

A co do tego co piszesz B-real w ogóle się nie zgodzę- powiedz to Diazowi, który siły w ogóle nie robi, a ćwiczenia na kółkach wyrabiają w chvj siły. Po prostu siła i kondycja to rzecz bardzo wazna, ale drugorzędna.

Gimnastycy z miejsca robią takie wyniki siłowe , że głowa boli-goście robiący planche z miejsca wyciskają dwukrotność wagi ciała- za pierwszym podejściem - na odwrót - żeby ktos kto wyciska dwukrotnośc zrobił planche- nie ma kogoś takiego.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-03-07 10:08:10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Tylko sila w walce to co innego niz sztangi I obrecze

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jasne, dlatego to jest tylko i wyłącznie dodatek.

Fizyczność to bardzo ważny aspekt- ale to trzon pozostaje trzonem. A trzonem jest trening SW.

W perkusji tak samo- warto ćwiczyć gibkość nadgarstków i kostek- ale trzonem jest ĆWICZYĆ GRĘ NA PERKUSJI

Co nie zmienia faktu, że gibkość nadgarstków i kostek jak i mobilność bioder, baaaaaardzo dużo pomaga w graniu szybkiej i cieżkiej muzy.

I teraz, co jeżeli ktoś cały czas ćwiczy mobilność bioder, nadgarstków i kostek i chvjowo gra na perce? CZy wtedy to oznacza, że ćwiczenie mobilności w kontekście perki jest chvjowe? NIE. Jest zayebiste i daje mnóstwo- ale bez treningu na perkusji jest chvja warte.





Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-03-07 10:17:17
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 34: New Order - wyniki walk i dyskusja

Następny temat

I'm not surprised motherfuckers !!!

WHEY premium