SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 196: McGregor vs. Diaz – wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10808
Pytanie.... Diaz trafil... czy Conor po prostu nie wytrzymal???????
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, nie trafił...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Co do bólu dvpy Aldo to Conor go ośmieszył jak zapewne nikt inny w życiu - najpierw publicznie go obrażał przez pół roku przy poklaskach Dany, a potem ten nokaut na parenaście sekund, odebrał mu wszystko - pas, szacunek, godność. Niewiele jest na świecie ludzi, którzy by to znieśli (ja bym nie zniósł ) i nic dziwnego, że Aldo wariuje na punkcie czegokolwiek związanego z Conorem, zapewne do dzisiaj budzi się spocony w śodku nocy na samą myśl o nim. Poza tym jednym konretnym przypadkiem (ekstremalnym dla psychiki Brazylijczyka) nie przypominam sobie żeby Aldo przyburaczył wobec jakiegokolwiek innego zawodnika, także bym przymykał oko na ta konkretną kwestię, bo on tu w sumie jest bardziej ofiarą amerykańskiego marketingu niz prowokatorem



Zmieniony przez - annihilus w dniu 2016-03-06 21:51:43

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2016-03-06 21:52:11
1

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Generalnie zgadzam się ze wszystkim z guatanem i podziwiam go za chęć dyskusji Reakcje na porażke McGregora, takie same jak reakcje KOD-owców na wypadek samochodowy Dudy Dla nieświadomych :


A moje przemyślenia?

- z jednej strony bardzo się cieszę bo to właśnie Nate, którego bardzo lubię wygrał z Conorem

- zamyka się ogrom możliwośći matchmakingowych

- Conor nie miał słabego cardio, tylko wypsztykał się i to było widać- mnóstwo mocnych ciosów, obrotówek w peirwszej rundzie. Widać było że jest zdziwiony że Nate nie pada. Nikt nie wytrzyma tempa sprinterskiego na 1000 metrów.

- Zayebista reakcja Conora po przegranej, jeszcze bardziej go polubiłem. O reakcji innych już napisałem.

- Bardzo dużo McGregor inicjował ataków i... to mu wchodziło zayebiscie, tylko że NAte dalej stał Tak naprawdę, Conor skończył trochę jak każdy inny przeciwnik który wchodzi w otwarte wymiany z Natem. Jak tylko zaczęły dochodzić pierwsze ciosy Nate'a, to już mi to przypominało inne walki Nate'a, gdzie dominował. Myślałem że Conor, będzie parł do przodu, ale nie będzie inicjować ataków. Tak nie było i to wg mnie jego największy błąd.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
"
Conor McGregor
2 min ·
I stormed in and put it all on the line. I took a shot and missed.
I will never apologize for taking a shot.
Shit happens.
I'll take this loss like a man. I will not shy away from it. I will not change who I am. If another champion goes up 2 weights let me know.
If your tired of me talking money, take a nap.
I'll still be here when you wake up with the highest PPV and the gate. Still talking multi 7's.
Thank you to the true support and f*** the hate that came out of the woodwork. I love it all. Its still steak for breakfast.
I've been here many times in my life in some form or another. I'll eat it all and come back stronger.
Aldo you are a pussy. Dos anjos you are a pussy.
When the history books are written, I showed up. You showed up on Twitter.
To the fans! Never ever shy away from challenges. Never run from adversity. Face yourself head on.
Nate I will see you again. "
2

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Najwieksza beka w historic UFC.
Uwilbiam Diazow

Nate Diaz ktory nigdy z czolowka Nie wygral, bez campus, 11 dni, Diaz ktory w WW uwazany jest za bijacego slabo, osmieszyl McPajaca. Jego slabe ciosy spowodowaly ze klaun juz plywal I panicznie stal sie zapasnikiem

Latwo sobie wyobrazic co Lawler I czolowka LW by z nim zrobili.
Correone by go osieszyl. Pettis skopal albo poddal, smiali sie z Alvareza a tym by go stlamsil.

Mowilem ze Mendes po full campie by go zgwalcil I walka to pokazala.

Zycie juz pokazalo ze bedac wybitnym nawet w jednej wadze, w wyzszej to inna bajka. Jak Adamek co chcial byc ciezkim.

Bzujacy n warunkach pajac. Juz Holloway pokazal prawde o nim, a byl wtedy jeszcze swiezakiem. Bez przewagi warunkow jest niczym.
Niech sie trzyma karlow, bo tylko tam moze byc mistrzem.

Plus jam Mateusz, pokazal zero psychiki mistrza, pekl. Dlaeko mi do Rondy I innych psychicznie
"Im not suprised, motherf***ers!"

Posalem ze Diaz pptrafi duzo przyjac. Tym bardziej od upasionego karla


Zmieniony przez - grind w dniu 3/6/2016 10:00:08 PM
4

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
IMO McG zachował się po walce bardzo przyzwoicie. Zazwyczaj po swoich walkach wychodzi z niego całkiem inny człowiek niż przed. Przyznał, że Diaz był lepszy, pogratulował mu. Czego chcieć więcej? Nie robił wymówek. Miał jaja pójść wyżej i bić się z większymi od siebie.

Ja akurat go polubiłem. Chciałem, żeby wygrał i w ogóle mnie nie cieszy jego przegrana. Dalej będę mu kibicował i mam nadzieję, że wszystkie rewanże wygra. Nie róbmy jaj panowie. To ciągle dominator w swojej kat. wag.

Porównując go do Aldo to facet ma mimo wszystko klasę. Nie pyskuje po przegranej. Ten tekst z twitta Jose był skrajnie żenujący i pokazał, że jednak Aldo nie potrafi przegrywać jak prawdziwy mistrz.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
ja nie czaje tej waszej teorii ze " miał jaja pojsc wyżej " , każdy może isc wyżej żeby oklep dostać i co z tego ? może to nie " jaja " tylko glupota na sile się pchac pokazac jak jestem kozak... niektórzy nie ida bo wiedza gdzie ich miejsce jest i tyle , on nie wiedział teraz już wie


Zmieniony przez - ero24 w dniu 2016-03-06 22:26:14
2

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 34: New Order - wyniki walk i dyskusja

Następny temat

I'm not surprised motherfuckers !!!

WHEY premium