SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 196: McGregor vs. Diaz – wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Pewnie ze Conorowi nie nalezy sie hejtowanie, po tym jak on hejtowal wszystkich zawodnikow, mistrzow, przeciwnikow, kibicow obozow przeciwnych, etc. Zero szacunku dla nikogo. Dajmy mu medal i hall of fame, a nie on juz tam sie sam wpisal. Zapomnialem. Jego nie da sie nie zhejtowac. On po prostu po tych wszystkich tekstach, ktore wygadywal przez 2 lata wyglada po prostu glupio. Jeszcze jakby przegral z RDA po 5 rundach ostrej nap*****lanki. Ale on przegral, cytuje: "z grubym, mega wolnym Diazem, ktory uczy dzieci w niedziele BJJ i jezdzi ze starszymi na rowerach".

Epickie w tej walce bylo to jak Diaz zaczal gadac do Conora po kolejnych jabach a ten juz nie mial zadnej odpowiedzi. Ta jego mine w stylu "co sie k***a dzieje". Zapamietam to na zawsze.

Diaz bez szans z RDA, Alvarezem, Khabibem, Fergussonem, Pettisem. Czy mu sie nalezy ? Dostal w cholere kasy + jeszcze bonusy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 248 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4318
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Stawiałem co prawda na Conora, ale cieszy mnie wygrana Diaza i to, że utarł nosa Irlandczykowi. Według mnie kondycyjnie Conor siadł w 2 rd. W pierwszej rundzie Diaz był trochę zardzewiały i więcej obrywał, ale w 2 rd sytuacja się odmieniła głównie po tym solidnym ciosie na szczękę Conora, który zachwiał nim. Gwoździem do trumny była ta próba obalenia. Conor jak widać jest bezbronny w konfrontacji z zapasiorami lub trenujących BJJ. Conor jest dobry w boksie ale widać samym boksem się nie wygra. Niektórzy z was dobrze mówią że powinien on włączyć do swoich treningów zapasy i BJJ. Teraz idealnie widać, że w starciu z RDA nie miałby żadnych szans podobnie jak z Lawlerem. Conor musi spokornieć.

Miesha w walce z Holly przegrywała przez UD do czasu tego obalenia. Pięknie ogarnęła temat tym poddaniem. W sumie już w 2 chyba rundzie miała obalenie i była blisko poddania. Myślę, że gdyby wcześniej spróbowała poddania to mogłaby to wcześniej wygrać, ale może liczyła na to, że zmęczy Holm i sama powiedziała po walce, że czekała na ten jeden moment. W sumie wydaje mi się, że Miesha jest bardziej medialną zawodniczką i mistrzynią niż cicha myszka Holly. Cieszę się z jej wygranej i myślę, że przez te lata zasłużyła na bycie mistrzynią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Dokładnie mikel- nie należy zapominać jak on promował te walki obrażając wszystkich dookołowa. Ale jaby Diaza zjadal az miło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
guatan
cala masa zawodnikow tlumaczy sie z porazek w jakis zenujacy sposob, szuka wymowek, ktore nie maja wiekszego sensu, a gosc, ktory stal sie gwiazda nr 1 UFC i moglby dalej "pajacowac" po prostu przyznaje, ze byl tego dnia gorszy, gratuluje Natowi i przyznaje, ze musi wyciagnac z tego wnioski.

Tak, ale nie do końca. Gratuluje Diazowi, ale rzuca podkreśla kilka razy, że Nate był większy, że "spróbowałem z gigantem, cóż nie wyszło". Dla mnie to zrobił z siebie Bensona, który bił się z Taczem, a prawda jest taka, że większa różnica była jak Conor walczył z Mendesem. Czyli walczy z Diazem i jest bohaterem zwykłym śmiertelnikiem rzucającym się na giganta półboga, a jak walczy z Mendesem to miażdży karła, który sięga mu do jaj? Lekka hipokryzja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
mikel-
Pewnie ze Conorowi nie nalezy sie hejtowanie, po tym jak on hejtowal wszystkich zawodnikow, mistrzow, przeciwnikow, kibicow obozow przeciwnych, etc. Zero szacunku dla nikogo. Dajmy mu medal i hall of fame, a nie on juz tam sie sam wpisal. Zapomnialem. Jego nie da sie nie zhejtowac. On po prostu po tych wszystkich tekstach, ktore wygadywal przez 2 lata wyglada po prostu glupio. Jeszcze jakby przegral z RDA po 5 rundach ostrej nap*****lanki. Ale on przegral, cytuje: "z grubym, mega wolnym Diazem, ktory uczy dzieci w niedziele BJJ i jezdzi ze starszymi na rowerach".




no jak argumentem sa teksty SPRZED walki, ktore sluza promocji, to faktycznie. rozumiem, ze jesli przed walka mowi, ze ktos jest "grupa ci.pa i bumem", a po walce "ze to super gosc i ze trzyma za niego kciuki w kolejnych walkach" to bierzemy pod uwage tylko te pierwsze.

Ok, ale nie chce mi sie polemizowac, standardowo - pozostajemy przy swoim zdaniu.

mmmateusz
guatan
cala masa zawodnikow tlumaczy sie z porazek w jakis zenujacy sposob, szuka wymowek, ktore nie maja wiekszego sensu, a gosc, ktory stal sie gwiazda nr 1 UFC i moglby dalej "pajacowac" po prostu przyznaje, ze byl tego dnia gorszy, gratuluje Natowi i przyznaje, ze musi wyciagnac z tego wnioski.

Tak, ale nie do końca. Gratuluje Diazowi, ale rzuca podkreśla kilka razy, że Nate był większy, że "spróbowałem z gigantem, cóż nie wyszło". Dla mnie to zrobił z siebie Bensona, który bił się z Taczem, a prawda jest taka, że większa różnica była jak Conor walczył z Mendesem. Czyli walczy z Diazem i jest bohaterem zwykłym śmiertelnikiem rzucającym się na giganta półboga, a jak walczy z Mendesem to miażdży karła, który sięga mu do jaj? Lekka hipokryzja.


no z tym "polbogiem gigantem" to sie nie rozpedzajmy.

wiadomo, ze cos musial powiedziec na swoja obrone, bo jednak musi tez myslec krok naprzod, tj. miec jakies argumenty przy okazji kolejnych walk i ich promocji, ale jednak wypada po walkach z klasa IMO. diametralnie inaczej niz przed, o.

nie ogladalem jeszcze calej konfy, tylko fragmenty, wiec ciezko mi sie odniesc tak w 100%, moze zmienie zdanie po obejrzeniu.


Zmieniony przez - gautan w dniu 2016-03-06 17:09:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Promocji czego sluza ? Walki czy Conora ? A co mial niby Conor powiedziec po tej walce ? Przeciez przegral wyraznie. Bo Aldo po 13sek K.O gdy powiedzial ze to nie byla walka, mialo to jakis sens dla takiego wojownika jakim jest Aldo. Jakies inne przyklady chamow po walce ? Mam. Conor nasmiewajacy sie z Mendesa na tej duzej konferencji promujacej walke z Aldo. Jakos nie slyszalem tam tekstow o trzymaniu kciukow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
sluza promocji walk Conora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jednak o tym, że skopałby *upę Jezusowi nieco przesadził, albo pokazywania f***a Siverowi gdy już byli w klatce i przecież wszystkie bilety zostały sprzedane. Co do Aldo to się z tobą zgadzam gautan. Wiem, że siedzi w nim złość, bo Conor na niego pomyje wylewał przez pół roku, ale mógł wziąć tą walkę i zatkać mu usta, a teraz się tak dopomina o tą walkę niech w takim razie Frankie zawalczy jak wyleczy kontuzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Agares daj spokoj. Nie mozna hejtowac Conora. To co mowi przed sie nie liczy. Tylko to co mowi na konfie po PRZEGRANYCH walkach. Po wygranych tez sie nie liczy. Wlasnie ogladam confe i juz cisnie po FW.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 34: New Order - wyniki walk i dyskusja

Następny temat

I'm not surprised motherfuckers !!!

WHEY premium