SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame skok w 35 rok ;-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60420

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
wejdź na siłowni na jakąkolwiek bieżnie czy rowerek z pomiarem tętna i porównaj z bandem
to chyba najprostsza sprawa
5 minut na bieżni 15km/h i będziesz wiedziała czy masz tętno niskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Z przykrością rezygnuję z prowadzenia dziennika i aktywności na forum na czas bliżej nieokreślony.
Proszę moderatora o czarną kłódeczkę.
Dziękuję wszystkim za wsparcie i wszelką pomoc, jestem niezmiernie wdzięczna i bez Was prawdopodobnie nie dotarła bym do miejsca, w którym jestem.. nie będę wymieniać, bo nie chciałabym nikogo pominąć..
Nie przestaję trenować, nie zmieniam planów, po prostu nie mogę zostać na forum z powodów osobistych.
Pozdrawiam wszystkich- Tsu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Pozdrawiam!

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
No szkoda.
Najlepszego

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130964
Powodzenia na zawodach.
Tsubame - w razie zmiany decyzji każdy moderator może na Twoje życzenie otworzyć ten temat abyś mogła go dalej prowadzić.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Następny temat

Siłownia - jak zacząć

WHEY premium