SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na kaloryfer

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1227
Witam, moim celem jest wyrobienie sobie kaloryfera na brzuchu.Od 6 dni robię aerobiczną 6 weidera, jednak mam wątpliwości czy da ona oczekiwany efekt przy moim lekkim tłuszczyku :D .Moja waga to 79 kg przy wzroście 184 cm,wiek 16 lat.Codziennie w tygodniu mam treningi a w weekendy mecze.Zaczynam całkowicie rezygnować ze słodyczy.Dodaję link do zdjęcia mojego brzucha na dzień dzisiejszy.Z góry dziękuję za pomoc.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36deaf4aa4ba7854.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 412
da ci efekty ale możesz jakoś diete dorzucić. No i trening aerobowy bo trening brzucha nie służy za bardzo do spalania tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
OnlyICanLiveForev3r

PO RAZ MILION (czasem warto sprawdzic w wyszukiwarce czy byl podobny temat ) A6W to najgorszy program treningowy na miesnie brzucha jesli szanujesz swoje zdrowie i niechce miec problemow poprzez katowanie stabilizatora ciala ktory trzyma postawe i chroni cie przed urazami to nie trenuj tym gniotem CZYTAJ MIT 10

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1227
W takim razie,może ktoś powie mi co i jak żeby uzyskać ten kaloryferek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
OnlyICanLiveForev3r

"W takim razie,może ktoś powie mi co i jak żeby uzyskać ten kaloryferek:

Zbuduj - odslon i po wszystkim przeczytaj uwaznie to co ci dalem powinnes zrozumiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1227
No ale może ktoś napisze w jaki sposób to zrobić?Czy jeśli będę wykonywał samą aerobiczną 6 weidera,nie jadł słodyczy,codziennie chodził na treningi i co tydzień jeździł na basen to zbuduję kaloryfer i będzie on widoczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1227
Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Odpuść sobie A6W! chcesz kaloryfer? Ułóż dietę! Samo odstawienie słodyczy nie wystarczy. Dodaj aeroby/interwały + trening na siłowni, brzuch należy ćwiczyć jak każdą inna partie. Jeśli treningi (rozumiem że chodzi o piłkę nożną?) są intensywne to mogą zastąpić tradycyjne interwały/aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
wystarczy podciagac nogi w zwisie albo robic spiecia i cos na boczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
trenuj całe ciało, nie tylko brzuch, bo suchar z ciebie że ja pieeer

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW + biegi (krótkodystansowe)

Następny temat

Problem.

WHEY premium