SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na drążku a oddzielny plan na trening bicepsa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 329
Witam!

Kupiłem sobie dzisiaj drążek i zetknąłem się z problemem. Mianowicie ćwicząc na drążku ćwiczy się też biceps. Chodzi o to, że mam już ułożony oddzielny plan na biceps, ćwiczę hantlami.
Jeżeli trenuję bica w środy i niedziele, i jeżeli chiałbym zacząć ćwiczyć na drązku w czwartki i poniedziałki, to czy te dwa treningi nie wpłyną negatywnie na rozówj mojego bicepsa?
Czy jeżeli będę na hantelkach ćwiczył podchwytem a na drążku nachwytem to zmienia jakoś postać rzeczy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 294
jeżeli podciągasz sie na drążku nadchwytem to biceps pracuje w mniejszym stopniu niż przy podchwycie. Również jest aktywna inna część bicepsu niż przy podchwycie. Przerwa na regeneracje będzie zachowana więc ok. Ale jaki Ty masz plan że ćwiczysz 2 razy bica i dwa razy plecy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Znaczy się, plan jak plan ;D Jestem początkującym chudzielcem, od kilku tygodni ćwiczyłem po prostu w środy i niedziele biceps 5x9powtórzeń, przy ostatniej serii drę ile się da, przeważnie koło 12. Teraz po prostu chciałem sobie dorzucić drążek. Wydaje mi się, że dobrze ćwiczę :D Próbuję masować. Jeżeli ktoś byłby miły, to mógłby mi coś doradzić co do planu w treningu domowym ;) Interesują mnie: barki, biceps, plecy i ewentualnie klatka.
Dzięks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dodam, że posiadam jedną hantlę no i drążek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 1642 Napisanych postów 29384 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262398
zacznij robić całe ciało
trening domatora się kłania w dziale trening w warunkach domowych.

Od siebie dodam ze ten biceps dwa razy w tygodniu to moze być dużo, jeśli jeszcze ćwiczysz na drążku

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A jeżeli ćwiczyłbym go 2x w tygodniu ale w niedziele podchwytem hantelką a w środę nadchwytem na drążku. Było by?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie 3

Następny temat

Trening redukcyjny

Whey vit