SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To w pale się nie mieści**Zapraszm do spamowania**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131282

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Około 3 lat będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
to duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
a Ty>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Hę, to nieźle. Nie masz problemów ze śniadaniem? Czy wstajesz np. o 6 i idziesz na 8? I czujesz się przyzwyczajony?

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Znaczy, Wy jak tam?

Właściwie to przyzwyczaiłem już swój organizm, na początku się buntował
Wstaje o 6 jem śniadanie i lecę na trening. Dać z siebie 101%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
ja to mialem wzloty i upadki, ćwicze od 2010 ale była przerwa na siatkowke choc tam tez byl trening silowy na silowni ale to nie to samo, bo na takim treningu wchodzisz i zaliczasz wszystkie maszyny po kolei... ostatnio ciagly staz moj to 10 miechow tj. bez zadnej przerwy ani nic ale wczesniej byl domator,

tez ostatnio chodze z rana, ze wzgledow czysto czasowych, potem masz caly dzien wolny i organizm sie nie buntuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Ja zaczynałem z dwa i pół lata temu, tyle, że to była rzeźnia. Chodziłem na SW i miałem nawet 6 treningów dziennie, bez diety, z 6-7 h snu, bez żadnego sensownego planu. Nie muszę mówić jak to się skończyło? xD Tak czy inaczej, regularnie na poważnie to od roku i efekty są.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Co do siłowni - no nieźle, nigdy w sumie nie próbowałem rano ćwiczyć, pewnie dlatego, bo chodzę późno spać. Może spróbuje na studiach.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
ja mam wakacje i dlatego rano moge cwiczyc :) choc jak bede mial w domu silke to tez bede wolal wstac o tej 4;30 i zrobic trening i pozniej juz caly dzien wolne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Oczywiście, potem masz cały dzień wolny, na załatwianie innych spraw. Jasne, że siłownia to co innego. Najważniejsza systematyczność na treningach, to prawda.

No, można zajechać organizm, przy takiej aktywnośći fizycznej, w szczególności bez sensownego planu i odżywiania. Jeżeli progres jest to najważniejsze. Spróbuj APPRENTICE.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia z BJJB z Michałem Karmowskim

Następny temat

trening siła i masa, priorytet plecy

WHEY premium