SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To w pale się nie mieści**Zapraszm do spamowania**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131294

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
i chyba nie dostalem bana koniec koncow...z omem wojne mialem na noze....dalej jest na inso?

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
wiec jesteś świeżak wpisal sobie jakies konto w podpisie i teraz szpanuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie wiem o czym piszesz, ale edytuj posty, nie pisz jeden pod drugim.

Chyba zapomniałeś hasła, bo wystarczy wpisać nick.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
Dla mnie to świeżak, i tez nie wiem o czym on gada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
tak ale przypomnienie hasla jest wysylane na konto mailowe - idzie link...a nie pamietam juz jakie konto mailowe mialem 9 lat temu

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To masz kiche, ja tak miałem gdy przysłali mi na ten adres mailowy, bon na stówę, myślalem, że mi przepadnie, ale sobie przypomniałem jakimś cudem, warto zapisywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
no troszke lipa

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
dudee za co dostales tego bona od Tomka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tak, od Tomka.

Pamiętam wystraszyłem się jak jak w powiadomieniach mi wyskoczył temat
,,dudee kończy karierę na SFD, dostal BANA''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
hahaha zarty robi sobie Tomek, ale za co dostales ten bon bo ze od Tomka to juz wczesniej wiedzialem ale za co konkretnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia z BJJB z Michałem Karmowskim

Następny temat

trening siła i masa, priorytet plecy

WHEY premium