SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To w pale się nie mieści**Zapraszm do spamowania**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131262

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie drążmy dziury w całym! Nie chcę się kłócić mendriv. Niestety nie mogę powiedzieć dlaczego padały z mojej strony tak niskopoziomowe wypowiedzi. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
ja tez sie klocic nie bede, chcesz pomagac zapoznaj sie najpierw z literatura bo jesli nadal bedziesz wypisywal glupoty na forum zapewne dostaniesz bana od moda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Po prostu skoncz robić sb jaja z powaznego forum, bo te zlote rady, gornolotny jezyk i gadki o tym, jakim jesteś zaufanym i doświadczonym trenerem, wołają o pomstę do nieba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
patryk i szybcik a ja dalej od was niedostalem soga na wejscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Sprawdź dobrze wydaje mi się że już dałem, teraz nie wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem kilka wpadek na forum, ale nie mów, że wszystko, co doradzam jest tylko żartem. Ja tutaj się staram pomóc. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie dałem SOG'a. Nie wiem tylko czy poprawnie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
akurat to co czytalem a czytalem sporo Twoich wypowiedzi to wpadki, nic madrego nie wnosilem do tematow w najlepszym wypadku swoimi slowami przepisales wyzsza wypowiedz patryk nie ma ale masz ode mnie szybcik nic nie doszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Haha dzięki :) chyba już Ci kiedys dałem, dlatego nie wchodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już dałem i pisze, że nie mogę drugi raz. A poza tym to wypraszam sobie takie uwagi skierowane w moją stronę. Ja nigdy nie powielam porad innych. Mój profesjonalizm nie pozwala mi na to. Pozdrawiam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia z BJJB z Michałem Karmowskim

Następny temat

trening siła i masa, priorytet plecy

WHEY premium