SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To w pale się nie mieści**Zapraszm do spamowania**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131306

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jeszcze rok do przemyślenia mam więc będzie ok.

Na pewno będzie ok. Studia nie zapewniają dobrej pracy, to nie gwarancja, najlepszą ścieżką jest podążanie za tym w czym się jest najlepszy, wtedy można osiągnąć więcej niż tylko można sobie wyobrazić.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-08-31 18:34:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
oczywiscie a pozatym chcesz zarabiac duze pieniadze to musisz sie nauczyc zyc bez pieniedzy, wiele biografii ludzi bogatych i szczesliwych na to wskazuje... jak to rok ? gap year sobie robisz czy do szkoly jeszcze chodzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jeszcze rok szkoły mam. W Technikum jestem.

Dokładnie, jak Thomas Ediosn do 21 roku życia wszystko co robił było porażką, wyrzucali go z każdej pracy, nie potrafił mówić i czytać w wieku 7 lat, definiowany przez całe życie jako porażka i głupek, do momentu aż zapaliła się żarówka, autor ponad 1000 patentów, dał z siebie wszystko co miał. Ciekawy przykład.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-08-31 18:45:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
czyli idziesz teraz do IV klasy technikum we wrzesniu? widac lubisz ten sam portal motywacyjny odwazsieżyc.eu jest wiele przykladow Walt Disney ktorego wyrzucili z redakcji po tym jak opublikowal swoje komiksy ( wyrzucili go za brak wyobraźni) a pozniej stworzyl komiks wszechczasow, sa to przyklady ludzi ktorzy wyprzedzili epoke w ktorej zyli, choc edisson podobno wykradl patent na zarowke innemu wynalazcy.

Ważne jest żeby nie patrzec na opinie innych, ja w oczach wiekszosci jestem jakis nienormalny bo mam pasje i cele, ludzie krytykuja bo robisz cos wiecej od nich...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tak, zgadza się, idę do 4 klasy. Właściwie to natknąłem się na tym filmik. Osobiście Greg Plitt mnie inspiruje, jego przemowa motywacyjna jest niesłychanie świetna. Przykłady ludzi sukcesów są dowodem na to, że nie możliwe nie istnieje, trzeba wierzyć i dawać z siebie wszystko co masz, wizualizować gdzie chcesz być.

Nie wiedzą jak to jest mieć pasję i jak trzeba na to ciężko pracować.
Nikt się nie dowie dopóki nie spróbuje jak to jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
imposible is nothing, Greg Plitt i mnie inspiruje a takze CT Fletcher, jak odpale jego filmik przed treningiem to trening na 110% zrobiony jest... Trzeba czytac duzo biografii ludzi sukcesu, wielu dzieli to ze wstaja rano kiedy inni spia wyzbywaja sie snu na rzecz sukcesu, duzo osob chce sukcesu ale wybiera inne rzeczy zamiast dazyc do niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema,
dude jakie tech ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
siema Cinool dawno Cie nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Cinool z nikąd. Ekonomiczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no pojawiam sie i znikam
i orientujesz sie jak z robota po takim tech? bo z tego co widze to wiekszosc technikow aktualnie to strata roku zycia, ja skonczylem informatyke - zadnych szans na robote w zawodzie, tak samo slysze od znajomych z innych szkol, jeszcze jako tako po samochodowce jest dobrze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia z BJJB z Michałem Karmowskim

Następny temat

trening siła i masa, priorytet plecy

WHEY premium