SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To w pale się nie mieści**Zapraszm do spamowania**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131231

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
a to czemu tylko taki krotki okres czasuja widzisz?


oj panowie nie tlumaczcie sie z alko kazdy kiedys musi sie porzadnie napic

Zmieniony przez - mendriv w dniu 2013-08-22 21:39:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Mieszkam na 300 m2, mam bogatych rodziców, nie mógłbym ich zawieść poprzez popijawe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
nastepny ktory w czepku urodzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 834
Ja tak dobrze nie mam jak na razie niedługo się to zmieni haha ;) widzę ją tak krótko bo na wszystkich świętych i w wakacje. Mieszkamy ponad 100 km od siebie ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Dzięki temu mam siłownię na miejscu :) dla niektorych róże, dla niektorych ciernie mendriv... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
ja z okolic wawy, wiesz tez planowalem u siebie zrobic silke ale postanowilem nie robic, tak naprawde na 1 wychodzi czy masz u siebie czy chodzisz na jakas osiedlowo ( dodatkowo na osiedlowej dodatkowa motywacja bo ostro azdy napiep.rza )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 834
Siłownia u siebie hmmm dobry pomysł a dużo sprzętu masz? :) ja z Nowego Targu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
ja jakbym chcial miec silownie u siebie to conajmniej ze 2000 zl bym musial wylozyc co mi sie nie oplaca czy ja wiem czy taki dobry pomysl? zalezy od twojej motywacji i zaangazowaniu, niejednemu taka osiedlowa silownia pomogla osiagnac cel a wiele osob poprzestaje po pol roku cwiczen w domu bo motywacja spadla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 834
Ja muszę pójść na jakąkolwiek hahaha xd
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia z BJJB z Michałem Karmowskim

Następny temat

trening siła i masa, priorytet plecy

WHEY premium