SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To w pale się nie mieści**Zapraszm do spamowania**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131299

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TV praktycznie wcale nie oglądam. Nie będę wstawał o 4 rano kładąc się koło 23.30 - północy, dużo nauki mam.. Bym się wgl nie wysypiał a sen chyba też jeest ważny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
ja chodze spac o 21, wiesz jakbys chcial znalazl bys czas na gotowanie, to do jakiej szkoly chodzisz ze masz tyle nauki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 654
Wstaw zdjęcia z twoim wyglądem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Ja za to wstaje o 10 i cały dzien w chalupie siedze, silka też w domu więc nie ma problemu, ale nawet będąc w trasie da się trzymać dietę, pojemniki i kanapki mogą rozwiązać problem.

Mendriv spoko, tych źródeł okazuje się być tak dużo, a niektorzy na samych kurakach tylko jadą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodze do technikum samochodowego. Sporo przedmiotów jest do ogarniania. W tym roku ok. 22 będę miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
wiesz ja mam ietolerancje bialek i nie moge jesc ani jaj, ani nasion ani orzechow, kurka tez w ograniczonych ilosciach , na razie na wieprzowinie jade Danny ja do ekonomicznego i tez mialem w roku szkolnym 22 przedmioty, polowa to olewka nie trzeba sie uczyc pozatym zawsze w weeked mozesz sobie podszykowac miche i po prostu codziennie rozmrazac na dany dzien posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No zobaczę jak to wyjdzie w praktyce, postaram się ogarnąć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
zawsze mozesz jesc 3 posilki w ciagu dnia i budowac mase i tez dasz rade, tylko ze to beda olbrzymie posilki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 654
Kto mnie kocha? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
To masz trochę pod górkę mendriv, ale świnka też smaczna
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia z BJJB z Michałem Karmowskim

Następny temat

trening siła i masa, priorytet plecy

WHEY premium