SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To w pale się nie mieści**Zapraszm do spamowania**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131247

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Życie, co zrobić

Ta ankieta jest wspaniała, chyba przejdzie do historii SPAMÓW.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-07-19 10:21:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
wez malo sprzetu, obciazenia malo, wszedl przedemna gosciu i zabral 180 kg na MC drugi 100 kg na wyciskanie na skosie jakis 5 chlopakow malymi obciazeniami cwiczyli i ledwo co sklolowalem sobie obciazenie... wiesz nawet miejsca by przysiad zrobic i nikomu nie przeszkadzac nie ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie osłabiaj mnie. Jak można tam chodzić w ogóle.

Pogoda coś się partoli, ale słońce wychodzi momentami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
no wlasnie dziwie sie a karnet drogi, najdrozszy w okolicy

No ja mialem byc w robocie dzis ale jak wczoraj osia mnie w brzuch urzadlila to poki gosciu nie skonczy z tymi osami to nie bede robil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ty to masz pecha, coś Ci z głowy leci, osa Cie ukąsiła w brzuch

Uważaj na siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
a powiem Ci ze po tym rumianku juz przechodzi mi... wiesz ja od dziecka mam pecha, jak mialem poltora roku wrzatek kawy na siebie wylalem nie no z osa nie bede ryzykowal kiedys jak mnie jedna urzadliła to w szpitalu wyladowalem... praca pracą ale zdrowie dla mnie ważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jasne, zdrowie najważniejsze.

Uważaj na siłowni żeby coś Cie nie przygniotło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
na ta co chodze zawsze to pod tym wzgledem jest ok, nawet nie musisz mowic komus by Cie przyasekurował a sam staje i to robi pełna kultura tez jest, szkoda mi ze tam dlugo nie zawitam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ja właśnie się zbieram i lecę na trening .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
a jaka partia dzis ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia z BJJB z Michałem Karmowskim

Następny temat

trening siła i masa, priorytet plecy

WHEY premium