SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy od ćwiczeń się nie rośnie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
Witam może to troche glupi temat ale dużo osób mi tak mówiło i nie wiem co mam myśleć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cwicz z dobra technika , niech ci jakis dobry instruktor pokaze i sie mitami nie przejmuj . uwazaj na kregoslup , nie szalej z ciezarami . i to tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 620
Nie powiedziane jest że nie rośniesz, ale na pewno w pewnej części ćwiczenia blokują rozwój twój.Chodzi mi o wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie . cwiczenia wykonywane technicznie , nie rozpjerdalajace kregoslupa nie maja prawa zastopowac wzrostu .

co wiecej wydziela sie wiecej gh podczas cwiczen .

a wiec duzo spac , dobrze jesc i dobrze cwiczyc . tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 620
Dobra zgodzę się ale aby osiągnąć technike trzeba uważać z kg , a większość ludzi aby pokazać się publicznie na siłce to lubi dać z siebie max sił!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24232
cwicz dokladnie nie "fisiakuj z ciezaren" a bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra zgodzę się ale aby osiągnąć technike trzeba uważać z kg , a większość ludzi aby pokazać się publicznie na siłce to lubi dać z siebie max sił!

a co to za argument ? przeciez od razu w pierwszej wypowiedzi zaznaczylem ze warunkiem ma byc brak szalenstw z ciezarami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Kilogram


Niezłe ******ły opowiadasz. W pewnym stopniu się nie rośnie
To tak jak białe, jest trochę czarne



Autorze,
Jeśli zachowa się poprawną technikę, nie przesadzi z ciężarem to nic się nie stanie. Wiem po sobie.


pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek ćwiczenia

Następny temat

Trening Do oceny "Mase czas zacząć"

WHEY premium