SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC sponsoruje: yosis, podsumowanie str. 34

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40586

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Hi yosis,nadrobilam twoj dziennik dzisiaj oj i duzo sie dzialo u ciebie mam nadzieje ze ze zdrowkiem lepiej no i gratulacje ze spadkow !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Podglądam, trzymam kciuki, nie bałaganię w dzienniku Nie mogę się doczekać efektów odwodnienia i końcowego podsumowania

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
Yosis, napiecie rosnie Powodzenia na ostaniej prostej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Weekend na bogato, aż zazdroszczę

a może zostanę na tych ciężarach ale będę starać sie zmniejszyć częstość przerw?
Dowolność masz dążyć do robienia minimum przerw.

Neuro speed 2x1 przed treningiem, 1x2 w inne dni.

Hej, ale nie katuj się zerowymi węglami jak robisz GPP, żebyś zjazdu nie zaliczyła

Pomiary będziemy obserwować, gdzieś mogą wracać cm po oczyszczaniu, ale chudniesz nadal

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Weekend na bogato, aż zazdroszczę

bardzo na bogato do tego troszku się komplementów od rodziny (nawet jej młodej części) nasłuchałam

Hej, ale nie katuj się zerowymi węglami jak robisz GPP, żebyś zjazdu nie zaliczyła


to GPP na zero to taki wyskok, nie powtórzy się

Laluś, karolka, terco, futrzaczka
no podsumowanie już tuż tuż, świąt prawie nie czuć bo przecież końcówka konkursu najważniejsza

napięcie rośnie? futrzaczki podsumowania się obawiam, zapitala równo i niby nic się nie zmiania, ale będzie szok, a mariolka chuda na początku, pewnie podrzeźbiona teraz że hej, no i to Wasze odwadnianie, będę szczenę z podłogi zbierać

u mnie nie bedzie odwadniania, bo BF spory i poza tym i tak jadę na niziutkich węglach, a na zerówkach to co chwilę specjalnego treningu na końcu tez nie będzie, jadę dotychczasowym tylko aero wcisnę.

Plan jest taki

dz / XItydz / XIItydz
pon / ---- / siła
wt / siła / siła
śr / ---- / ----
czw / siła / siła
pt / aero / aero
sob / siła / podsum.
nd / podsum.

______________________________________________________________________

73/84 DNT

MISKA
1240 BTW 130/80/0



+ brukselka, papryka, kapusta kiszona
+ suple
+ herb. ziołowa na wątrobę (mniszek & co), czarna, mięta, zielona, 1x kawa


dziś był karp



Zmieniony przez - yosis w dniu 2011-12-12 22:50:47

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Skromność Strategiczne miejsca: -6 brzuch, talia -4, biodra -3 i myślisz, że u Ciebie to nie będziemy zbierać szczeny z podłogi?

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Dobra czaiłam się czaiłami w końcu się odezwę

Yosiu szczerze nie mogę się doczekać podsumowaniai przy takich spadkach pewnie się poślinię przed kompem jak foty zobaczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
do tego troszku się komplementów od rodziny (nawet jej młodej części) nasłuchałam
Nie dość, że coraz trudniej wytrzymać do podsumowania, to jeszcze podgrzewa atmosferę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
ja też ja też nie mogę się doczekać podsumowania

fajna miska z weekendu, mniam

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TREC sponsoruje: Jagoda__ podsumowanie str. 35

Następny temat

Test NOWE DZIENNIKI ( planowanie DIET ważne!!!!!!!!!!!!) Pomocy!

WHEY premium