SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC sponsoruje: yosis, podsumowanie str. 34

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40592

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
64/84 DTO (obwody)

MISKA 1440 BTW 130/80/50



+sałata, pomidor, por, brokuł
+sok 1,5 szkl. (kapusta, seler naciowy, imbir, marchew, 1/2 pomidora)
+ suple
+ yerba mate, pokrzywa, herbata czarna, ziołowa na wątrobę (mniszek & co)



TRENING - OBWODY
HIM, HAM



ad:
obwód 1. wszędzie dodałam 3 kg (2x butelka wody)
obwód 2. w MC tylko 6 kg bo zabrakło butelek w zgrzewce, uginanie na dwugłowe i wznosy bioder idą jakby lepiej

uwagi:
-bez aero-rozgrzewki i aero po treningu bo w domu mam jedynie skakankę, a przy skokach pojawił się ból w okolicy kostek - skaczę na parkiecie.
- za to dodałam dnia następnego bieg w terenie --> patrz niżej, co by nic w przyrodzie nie zginęło

______________________________________________________________________

65/84 DT

MISKA 1640 BTW 130/80/100



+ sałata, pomidor, por, brukselka
+ suple
+ yerba mate, pokrzywa, herbata czarna, ziołowa na wątrobę (mniszek & co) 1x kawa



TRENING

BIEGANIE (rano):
bieg w terenie, ~18min biegu, łącznie z przerwami ~25 min

SIŁOWNIA (wieczorem)
rozgrzewka, +HIM HAM



ad:
1. wymiękłam, Gruszka - > chapeau bas, za te 40kg, spróbowałam, i jadnak założyłam 37,5 kg, czyli progres o 2,5 od poprzedniego.
2. inna praca nóg po ocenie 4nn (nowe filmiki w drodze), cała seria 42,5 g (poprzednio tylko 2x) i dodałam jedną serię bonusowo.
aero: troszkę wydłużam

uwagi:
-poobijałam sobie piszczele w RDL. trudniej mi trzymać sztangę w RDL (przy 40 kg) niż kiedyś w MC (przy większym ciężarze), była dyskusja o paskach gdzies, moze czas sobie sprawić?

-wczoraj trening, dzisiaj trening + bieganie (rozpieszcza nas ten grudzień --> teraz z czystym sumieniem mogę połozyć się do szpitala na 2-3 dni (badania). będę starała się trzymać te moje 0 ww jako że DNT, ale zobacze jak mi się uda kombinować z jedzeniem.

-aaa zapomnialam powiedzieć, że te butelki w obwodach to był strzał w 10. dzisiaj dupka boli


Zmieniony przez - yosis w dniu 2011-12-04 22:40:06

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Trzymam kciuki za dobre wyniki, wychodź szybko z tego szpitala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Kolana nie bolą przy mc na jednej nodze?

Paski kup zawsze jest stabilniej, a nie tracisz nic na technice.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Melduję się zanim spadnę na 2. stronę

w skrócie:
Trzy dni wyjęte ze zwykłegu trybu, trzy dni NT, na misce bez węglowej wg zadanego rozkładu (BTW 130/80/0), regeneracja na full. teraz się będę musiala dość mocno nagimnastykować by nadrobić treningi i upchnąć w zaplanowanym na full końcu tygodnia.

Badania były konieczne, dobrze ze tak szybko moglam się im poddać.
Laski, ku przestrodze, jak nie macie dlugo okresu to zainteresujcie się tym, zróbcie badania, bo niskie poziomy hormonów moga powodować początki odwapnienia kości, czego się dowiedziałam po skanie całego szkieletonu.
Jutro będę miala komplet wyników z wypisu.

ale ad rem:

______________________________________________________________________

66 i 67 i 68/84 DNT

MISKA
1240 BTW 130/80/0

-miska liczona częściowo na oko (szpitalne jedzenie) i częściowo ważona przemycana z domu miska (nawet białko piłam w szpitalu )

-do miski wliczone mięsne szpitalne rarytasy (mini schabowy, mini gulasz, 1/3 makreli, 1/2 kiełbasy, 1 frankfurterka), nie wliczone surówki (b.mało) i cienkie i małe zupki (b.małe porcje),
-grzechy:raz zjadłam pół cienkiej kromki razowca do śniadania, 3/4 paczki gumy do żucia

+warzywa przyniesione z domu (brokuł, papryka, marchew surowa, kapusta)
+herbata z cytryną, 2 kawy, woda
-bez supli










-4nn, jakbyś zgadła, w poniedziałek zaczęło mnie boleć kolano, to co przedtem sygnalizowałam ze gulka się zrobiła. przy żadnym ćwiczeniu nie bolalo, dopiero w szpitalu, jakby wiedzialo, ze akurat ma czas się regenerować. teraz prawie nie boli, ale ciesze się, ze suwnica out.

Zmieniony przez - yosis w dniu 2011-12-07 21:39:49

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlugo nie mialas tego okresu, ze sie do lekarza zglosilas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Odwapnienie kości może być spowodowane niskim poziomem estrogenu utrzymującym się przez dłuższy czas

Oj wracaj do zdrowia

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
yosis
nawet białko piłam w szpitalu

Zboczeniec

Zobaczymy co będzie działo się z kolanami przy dużej ilości normalnych przysiadów, jeśli będziesz czuła dyskomfort, bo odpuść

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TREC sponsoruje: Jagoda__ podsumowanie str. 35

Następny temat

Test NOWE DZIENNIKI ( planowanie DIET ważne!!!!!!!!!!!!) Pomocy!

WHEY premium