SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC sponsoruje: yosis, podsumowanie str. 34

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40594

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Yosiaaaawiedziałamopadła szczena opadłasuperplecki chyba najbardziej widoczne, ale i pupa się ładnie podniosła, i brzuch superno świetna robotai bonus supergratki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215

Yosis dla mnie jest rewelacja Plecy bardzo Ci się poprawiły, ręce się rzeźbią, widać te spadki na całym ciele Nad nogami oczywiście będziemy dalej się znęcać
Osiągnęłaś spory sukces biorąc pod uwagę możliwości czasowe na treningi i szalejące hormony. Mam nadzieję, że zaczną powoli się regulować i dadzą Ci decydować o swoim ciele. Pierwsza część tego cyklu była pod znakiem ciągłych wahań obwodów, a oczyszczanie pokazało ile siedzi w Tobie wody, a nie samego tłuszczu
Bardzo dobrze współpracowało mi się z Tobą, bo jesteś bardzo elastyczna i szybko przestawiasz się na nowe założenia dietetyczne i treningowe. Od razu sygnalizujesz jeśli coś jest nie tak i można szybko wprowadzić zmiany.
Pstryczek był bo nie ryzykowałaś zmierzenia się z większymi ciężarami, które IMO były dla Ciebie technicznie do zrobienia. Udało Ci się pójść dalej i na pewno czułaś różnicę po treningach.
Cieszę się, że byłam Twoim źródłem bólu

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Plecy cud miód, wl konkret. Gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
yosis-mega kobieco!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Yosia wyglądasz ślicznie wysmukliłaś się, plecy są super, pupa też.
Teraz łapanie oddechu jak rozumiem i potem dalej walka? A następne podsumowanie na Wielkanoc

Gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Yosia, wpadam tu do Ciebie pokomentować
Plecy bardzo fajnie, mięśnie wyłażą, pupcia progresss także Gratuluję, bo jest czego!

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
Yosia, pięknie jest brzuch, boki -super spadło PLecki się fajnie zaznaczają, widac ze zapyerdol był I w ogole zmiana sylwetki, gratulacje Yosia.
A foto w sukience mmmmm marzenie
A teraz Wesołych Świąt, odpoczywaj i relaksuj się -zasłużyłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Yosis gratulacje!! Dużo lepszy tyłek, świetny brzuch no i te plecy Że o widocznie mniejszych schabach nie wspomnę Widać ciężką pracę Gratuluję zaparcia w walce z własnym ciałem gąbką

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Piękna przemiana. Widać , że się nie obijałaś. Gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
yosis wydzebiscie, gratuluje sukcesow , nic tylko pozazdroscic
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TREC sponsoruje: Jagoda__ podsumowanie str. 35

Następny temat

Test NOWE DZIENNIKI ( planowanie DIET ważne!!!!!!!!!!!!) Pomocy!

WHEY premium