SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC sponsoruje: Ruda_29, podsumowanie str. 54

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67666

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dziękuję za wsie miłe słowa

Majli, już i mój zadek nie straszy A na zajęciach szczerze mówię, że chodzę na siłkę.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
co tu duzo mowic --- wrazenie robi piorunujace Twoje zdjecie mialam przed oczami jak zasnac nie moglam. Kurcze pomarzyc sobie mozna ...ale dla mnie nieststy raczej poza zasiegiem taka figura.

A jakie masz dalsze plany treningowe?

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Kaszmirko, póki co, to do końca tygodnia regeneracja i odpoczynek. A plany treningowe będą po konsultacjach ze Martą. Na pewno jeszcze masa, a co do treningu i priorytetów... zobaczymy. Jak teraz patrzę na foty, to góra do rozbudowy, tyłek do podniesienia, uda to już odrębny temat - także będzie co robić

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
co za plecy!!! zaj**ista zmiana, brzuch też bardzo na plus, gratuluje. boję się pomyśleć co będzie po kolejnym cyklu budowania masy

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Ruda czytałam Twoje dzienniki i nie tylko, żeby się odleszczyć
Początki są trudne.

Gratulki, pięknie Pięknie wygląda Twoja przemiana zazdraszczam



Zmieniony przez - mika w dniu 2011-12-27 14:15:14

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
Ruda29 rewelacja piękno i moc
gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Gratulacje Ruda! Piękne plecy, super sylwetka. Dałaś czadu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Ruda - gratulacje!!! Co za sylwetka, ho ho! Szkoda, że na pomorzu nie prowadzisz zajęć, takiej instruktorce to można z zamnkniętymi oczami się powierzyć choć wiem, że to siłownia, a nie fitnessy taką przemianę uczyniły... Piękne foty, jest czego zazdrościć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetna przemiana. Sog.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Meybee / Road to be Iron

Następny temat

pomocy!!! dlaczego przybyło mi tkanki .tłuszczowej ?

WHEY premium