SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC sponsoruje: Ruda_29, podsumowanie str. 54

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67594

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
No no, Ruda, fajny ten Twoj Mikołaj I prezenty niczego sobie.
Trzymaj sie Rudzikowa Pakierko. Podejscie mądre, ja łapie sie na tym ze chciałabhym wszystko juz i teraz a jak nie wychodzi to sie denerwuje, miotam i mi w fałda pod pepkiem rosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Jak się odwodnisz, całe to "zalanie" zniknie i w podsumowaniu wymieciesz
Ciągle sobie obiecuje, ze nadrobię cały dziennik od początku. Duzo by się tu można nauczyć, np jak złapać tasiemca

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
zastanawiam sie, jak Wy możecie z Saidą tyle jeśc i być głodne
chociaż może to pora roku, w końcu organizmy zwierzęce też robią zapasy co by zapaść w sen zimowy

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rudziaczku, co ty robisz z tej soczewicy i ciecierzycy? kurcze.. tak podpatruje i planuje, ze sama sie za to wezme, ale jakos sie boje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Saida,
futrzaczka, takie podejście to dopiero od kilku dni mam, ale się sprawdza, więc zmieniała nie będę
Lejjla, bardzo ciekawa jestem odwadniania. Zobaczymy, co ze mnie wyjdzie po
Lady M , jak się za dużo nad tym zastanawiam, to zawsze dochodzę do momentu, kiedy kminię, co będzie, gdy Marta mi obetnie miskę
dontknow, odpowiedziałam w jedzeniowym temacie

Dziewczyny i Hubercie - niezmiernie mnie miło jest, że tu do mnie wpadacie na ploty i kontrolę
--------------------------------------------------------------------------------

DT/DA, B 150/ W 250/ T 73 8.12.2011

Miska:

Warzywa: buraczki , marchewka cebula, ogórek kiszony,
Picie: woda 3 l, melisa i rumianek 1x, kawa 1x, 2x czarna herbata

Suplementy TREC NUTRITION:
MCT
CM3
L-Leucyna
Isolite

sup. inne:kurkuma, wit.C, wit.E, olej z wiesiołka, mg, zn

AKTYWNOŚCI:

-> Trening, dzień 2

-> Fitness + inne = 2 h



Uwagi potreningowe:


A1. Martwy ciąg (klasyczny)
– I seria poszła, ale II wszystko po 10 powórzeniu

A2. Wyciskanie na skosie – w I serii do 10 powtózenia leciałam w tempie szybkim, potem już z przestojami. W ii serii od 7 powtózenia szło słabiej. Do II serii dołożyłam na gry dwa zaciski (zapomniałam obciążenia na rzepach zabrać).

B1. Przyciąganie drążka wyciągu do brzucha siedząc – ok

B2. Przysiad bułgarski – słów brak, by opisać to palenie

C1. Ściąganie drążka do klatki szeroko – robione na maszynie samoróbce, podniosłam jedną sztabkę, nikt nie wie, ile to to waży

C2. Arnoldki

D1. Czachołamacz – no nie lubie tego ćw., czuję ból w łokciach

D2. Młotki – spuchnięte łapy i brzydkie słowa. II seia to jakaś kpina była. Tempo na początku ok, a potem powooooli, jak żółw ociężale.

-> Początek treningu był ciężki, ciało jeszcze czułam po ostatniej siłce. Zobaczymy, co będzie jutro, ale plecy dają teraz o sobie znać. O nogach to nawet nie chcę myśleć.

Od siebie:
-> od wczorajszego popołudnia biorę kreatynkę Martunia, dziś po 1/2 dawki, czyli 3x 2 kapsy
-> dziś dzień taki wyszedł poza domowy, mało wypiłam swoich herbatek ;/

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2011-12-09 00:07:27

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rudziol, ma być 5g krety, 2x dziennie

Zmiana w diecie będzie. Jeno mi przypomnij swój aktualny rozkład, żebym Twojej michy z Saideczkową nie pomieszała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Obra, jak łącznie 5 g, to 2x dziennie po 2 kapsy.

DNT/DA - 150 B/200 W/ 100 T = ok. 2300 kcal
DT - 150 B/250 W/ 100 T = ok.2500 kcal

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurffffa jak ŁĄCZNIE? Po 5g 2x dziennie, w sumie 10g. Laska, Ty masę robić masz, a nie się łechtać jakbyś się chciała różową hantelką rozdziewiczać

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-12-09 09:46:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Rano jst, nie skumałam Będzie po 5 g

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Meybee / Road to be Iron

Następny temat

pomocy!!! dlaczego przybyło mi tkanki .tłuszczowej ?

WHEY premium