SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC sponsoruje: Ruda_29, podsumowanie str. 54

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67418

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde, cos mi sie pomylilo, bo nie czytalam stron po kolei i wydawalo mi sie, ze mialas ten koktajl
przepraszam za zamieszanie. ale na recenzje bialka mimo wszystko czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dontknow, creamy jest o wiele smaczniejszy moim zdaniem, ale 100 lepiej się rozpuszcza. Z tym, że o czeko-wiśni powie Ci Ruda, bo ja mam cookies&cream.
Ruda, przeczytałam Twój pierwszy dziennik i nie mogę wyjść z podziwu, jak bardzo zmieniła się Twoja sylwetka w ciagu miesiąca.
Wprawdzie (jak sama przyznawałaś), było tam za chudo, ale teraz za to możesz jeść na potęgę, zazdroszczę i jestem ciekawa efektów.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-11-12 11:15:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ruda, dzięki za recenzję
Nie daj się tam w pracy!

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Marta, dziękuję za poprawki
MagdaK, sama jestem ciekawa, co z tego wyjdzie Daje mi to dużo fun`u i żałuję, że już tak mało czasu zostało do końca Ale jestem w o tyle dobrym położeniu, że nie mam dużych ograniczeń w diecie. Dziewczyny, które jadą na małych kcal mają o wiele trudniej.
Saida,
--------------------------------------------------------------------------------------------

DNT, B 150/ W 200/ T 73 12.11.2011

Warzywa: pomidor, ogórek kiszony,
Picie: woda 3 l, melisa i rumianek 1x, kawa 5x , kielonek czerwonego wytrawnego

Suplementy TREC NUTRITION:

Whey 100
Magne 100 Sport,
L-Leucyna,

sup. inne:
kompleks wit. B, cynk, kurkuma, olej z wiesiołka

Od siebie:

-> dzień na wyjeździe pracowym; bieganie w to i z powrotem, masa stresu, wqrw i tylko się cieszyć, że wczorajszy dzień się skończył.

Miska:
PoTreningu.pl działa mi dobrze w OPERZE (ww ff i ie błąd). Wczorajszy cały dzień poza domem, wzięłam ze sobą tylko omleta, wheya i jajca, bo organizatorzy wyjazdu obiecali wizytę restauracji, która okazała się tanim barem z frytkami, zapiekankami i mnóstwem batonów


A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekam na foty z zapartym tchem Zwłaszcza wygląd nóżek po kolejnym tygodniu mnie ciekawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Martunia, men jutro ok. południa zjeżdża mi do domu, to będą foteczki Ciągle bujam się z @, która niby się zaczęła, ale jeszcze jej nie ma i jestem dość opuchnięta ;/ co się odbija bardzo na wyglądzie tyłka i nóg.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DNT, B 150/ W 200/ T 73 12.11.2011

Warzywa:
ogórek kiszony, kapusta kiszona, cebulka
Picie: woda 2 l, melisa i rumianek 3x, kawa 2x , kielonek czerwonego wytrawnego, mniszek

Suplementy TREC NUTRITION:
Whey 100
Magne 100 Sport,
L-Leucyna,

sup. inne:
kompleks wit. B, cynk, kurkuma, olej z wiesiołka

Aktywności:
-> nuki

Od siebie:
-> Dziś dzień luźniejszy. Siłkę mi zamknęli w ramach długiego łikendu, jutro mają otworzyć na 3 godziny, więc mam nadzieję, że uda mi się załapać

Miska:


A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
KONKUS TREC`a - PODSUMOWANIE TYGODNIOWE:
tydzień VI

AKTYWNOŚĆ
-> 3 treningi siłowe
-> 16 h godzin fitnessowo-tanecznych (8 h intensywnych, reszta lajcik)
-> trening nuk 5x lub 6, bo wydaje mnie się, że raz robiłam, a nie zapisałam sobie

MISKA + SUPLEMENTY


DNT/DA - 150 B/200 W/ 73 T = ok. 2060 kcal
DT - 150 B/200 W/ 73 T = ok. 2260 kcal

Suplementacja:
Isolite/Whey 100
Olej MCT,
Magne 100 Sport,
L-Leucyna (wszystkie firmy Trec Nutrition)

oraz wit. C i E, olej z wiesiołka, przywrotnik, melisa, rumianek, kompleks wit. B, cynk, kurkuma , mniszek

W tym tygodniu dostałam kolejną przesyłkę z suplementami od firmy Trec Nutrition. Znajdowały się w niej:
- Whey 100
- Leucyna
- ZMA

Whey`a wprowadziłam do diety 9-go listopada. Leucynę (nowe opakowanie) oraz ZMA wprowadzam jutro (13.11). Wykorzystałam opakowanie po Isolite i w nim przetrzymuję nowe białko – jest wygodniejsze.

Dziś konsumuję ostatnie kapsułki Magne 100 Sport oraz Lucyny z poprzedniej „dostawy”

OD SIEBIE:

-> nawet nie wiem, kiedy minął ten tydzień. W tym tygodniu czeka mnie niespodziewajka w postaci nowego treningu (co mnie jara bardzo ), ale pragnę podkreślić, że bardzo dobrze ćwiczy mi się trening by Obli (za który całuję jej rączki)

POMIARY:



A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
no popatrz, prawie takie same suple dostałyśmy tym razem niby stoi u Ciebie, a to na pewno resztki fatu się topią i robią miejsce dla mięcha, i tego centymetr nie wykryje

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Bezruch widzę u Ciebie również. Jestem ciekawa tych Twoich nuk
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Meybee / Road to be Iron

Następny temat

pomocy!!! dlaczego przybyło mi tkanki .tłuszczowej ?

WHEY premium