SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ja wam pokaze...i nie ma srania (C) - Pitt Bull - pods. str 140 !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
BartoO dzieki

__Kamil__ no to wlasnie to robie, poprawiam technike w tych , jeszcze raz napisze zobacz jak bylo na ostyatnich treningacj a jak wczoraj , powoli powoli i do celu

Banan jw , staram sie robic coraz glebsze , co do nog to faktycznie wygladaja jak takie balony na pompie

D3epThroat Dokladnie, jak odpisalem juz wyzej ;)
Nas w większości nie interesuje jakie siady robiłeś wcześniej, ważne jest abyś robił poprawnie siady trójbojowe.
Wazne jest to jakie siady robilem wczesniej , bo tylko na ich podstawie moge wprowadzac poprawki i starac robic sie je coraz lepiej

Dlatego z miejsca moge podziekowac chlopaka ktorzy wczesniej mi troche skrobneli cos od siebie , i wczoraj bylem w stanie wykonac to cwiczenie juz duzo lepiej niz wczesniej

konrado9 Tyloma suplami? czlowieku czytaj wyraznie Jeden stack kreatynowy + przed treningiem jakies pierdulki , a pozniej 2 spalacze - to z podstawy. Dodatki typu bialka etc chyba oczywiste ze mozna ocenic tylko po smaku / rozpuszczalnosci

Dobra Mateusz juz wpadl , wiec jade do domu
Wieczorem ramiona

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4723
supli i odzywek tam było napisane..ale dobra ciekawy jestem tego testu=efekt konocwy jest najwazniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ps po co Ci spalacz ?!

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
siady masz zle

- nie pochylaj sie bo przy wstawaniu czesc pracy przerzucasz na plecy - jest taki moment ze idzie sama dupa w gora a pozniej ciezar przy pomocy plecow nadgania
- za plytko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
może chce bf na 8 machnąć :P i z tego mieć podstawę do masy na jesień

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Kaziu wiem topochylanie to moje utrapienie, ale jest coraz lepiej , wiec mysle szybko uda sie calkowicie zniwelowac

konrado9 spoko

__Kamil__ przeczytaj pierwszy moj post w tym temacie caly ;)

*************************************************************
Przedtreningowy: 150 makaronu + 170g cyca + warzywa + lyzka oliwy





*************************************************************
Tak jak mowilem dzis przed treningiem leci porcja NO-Shotguna od kumpla + caps Atro





Mam nadzieje ze nie bedzie dzialal tak jak smakuje, tragedia jaki zasrany syf w smaku - jak jakies zgnite jablko wymieszane z przeterminowanym cynamonem doprawione lekka nutka zdechlizny
Jakies takie muliste , wole jak produkt tego typu wali chemia , powykreca ryja ale zaraz po tym az dreszcze przechodza i jest git a tutaj kupa , ide przepic wody jeszcze bo mi niedobrze

Dobra rozpisalem sie za bardzo chyba co do tego smaku Mam nadzieje ze poklepie ladnie

*************************************************************

Zapomnialbym , dostalem od Mateusza prezent w postaci mms'a Czyli nic innego jak ciag dalszy z seri Mateusz i jego telefon w pracy:



napewno nikt go nie widzial z tym aparatem %)

Dobra spadam na trening

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-05-09 18:25:02

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
** TRENING **

Biceps:
- unoszenie ramion z sztanga (gryf prosty) - 14*35kg / 10*40kg / 5*45kg

- unoszenie ramion z hantlami (mlotki) - 3s*12-8powt (19kg)

- uginanie ramienia z sztangielka na modlitewniku - 3s*12-10powt (12kg)

- 1 seria dopompowywujaca uginania ramion z sztangielkami z supinacja - 12kg*max

Triceps:
- wyciskanie sztangi wąskim chwytem - 10*60kg / 7*60kg / 5*65kg

- pompki na poręczach - 3s*10-6 powt

- prostowanie ramion z linka wyciagu gornego - 3s*12-10powt

- 1 seria dopompowywujaca francuza sztangielka zza glowy - max* (nie pamietam ile wazyla sztangielka)

Przedramiona:
- uginanie nadgarstkow z sztanga podchwyt+nachwyt - 3 super serie

Ostatni trening: https://www.sfd.pl/https://www.sfd.pl/TEST:_Ja_wam_pokaze...i_nie_ma_srania_C_-_Pitt_Bull-t397422-s57.html

Komentarz:
;o za***isty trening , pompa miazga , pobudzenie bym powiedzial az za duze , chwilami az mi w glowie zawrocilo

Filmikow dzis mi sie nie chcialo krecic
Ale po powrocie do domu palnalem jakies tam 3 fotki (zebyscie nie mowili ze sylwetki nie pokazuje )










krzywo stanalem i ****owo wyszlo ale co tam, niech bedzie

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-05-09 21:11:49

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
najszersze dobrze wyszły przodem

też jutro dam mms'a laski

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
play ma teraz kampanie z ta niby glupia blondynka , w spocie w TV fajnie jest to zagrane ten podryw na starego playboya i glupia sikse , ale te laski co łażą po marketach to sa strasznie slabe w porownaniu z tą z TV maja peruki i sa niezgrabne

swoja droga te teksty co mowi ten typ w reklamie "a za te ladne oczy to panienke zabiore na kolacje , na spacer" to mi przypominały jak pitt zagaduje w M1 te laski z huty takie bidne co nie maja co robic i sie kreca po markecie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958501
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, problem w doborze ?

Następny temat

tcm olimp dawkowanie

WHEY premium